TOKAT MASTER TAKIMI ANTALYA YOLCUSU

TOKAT MASTER TAKIMI ANTALYA YOLCUSU

2019-2020 Ağustos ayında 13-16 Ağustos tarihleri arasında Antalya Kremin Otel spor kompleksinde yapılacak olan Uluslar arası Masterlar futbol turnuvasına ilimizi temsilen katılacak futbol takımımız çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

05 Ağustos 2020 - 14:47

Turnuvaya yerli ve yabancı olmak üzere 40 takımın katılacak olup birçok eski süper lig yıldızları turnuvaya iştirak edecekler. Tokat’ımızı da temsilen eski amatör ve profesyonel futbolcuların temsil edeceği turnuvada takımımıza başarılar dileriz.

Tokat Masterlar takımı başkanı Bekir Demirci turnuva hakkında şunları söyledi: “Son 10 yıldır katıldığımız bu organizasyonda bizim için arkadaşlık, birlik, beraberlik adına gayet olumlu bir ortam oluyor diye düşünüyorum. Şehrimizin bu tür faaliyetlerde olması tanıtım adına önemlidir. Bu organizasyonun komiteliğini yapan Bekir Demirci, Levent Çetin ve Aytunç Bozkurt çalışmaları yürütüyorlar.  Türkiye genelinde turnuva maçları için 30 il davet almaktadır. Hiçbir maddi katkı olmadan tamamen aramızda yaptığımız çalışmalarla bu organizasyona katılmış durumdayız. Diğer illerden gelen takımlara Belediye ve Valilik makamlarından yol ve konaklama adına bir takım yardımlar almaktalar.”

Tokat Masterlar takımı teknik sorumlu hocası İsmet Kal ise turnuva için şunları söyledi: “Bu turnuva için gönüllü olarak çalışmalara katılan arkadaşlarımız ile haftada 3 defa çalışmalar yapmaktayız. Birlik beraberlik içerisinde neşeli ve ferah bir ortamda idmanlar yapmaktayız. Takımın tüm sporcuları eski profesyonel ve amatör futbolculardan kurulu bir takım. İnşallah bu turnuvada sahada iyi maçlar oynayacağız. Ayrıca yurt dışından gelen misafir takımlar da ülkeleri adına turnuvaya renk katacaklardır. İlimizin tanıtımı adına önemli bir spor faaliyeti olacağını düşünüyorum. Bu turnuvaya katılacak tüm takımlara oynayacakları maçlarda başarılar diliyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!