Tokat’ta 8 okula “Okulum Temiz Belgesi"

Tokat’ta 8 okula “Okulum Temiz Belgesi"

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğünde "Okulum Temiz Belgesi" takdim töreni gerçekleştirildi. 8 okul belge alırken devam eden hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme çalışmaları kapsamında 30 okulun daha belge almaya hak kazandığı öğrenildi

26 Eylül 2020 - 11:05

Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, korona virüsle mücadelede okullarda yürütülen hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme çalışmaları kapsamında "Okulum Temiz Belgesi" almaya hak kazanan okullara belgelerini takdim etti.

Korona virüs ile mücadele sürecinde yürüttükleri titiz çalışmalarla okulları güvenle açmayı hedefleyen okul yöneticilerine hassasiyetleri için teşekkür eden Müdür Murat Küçükali, okul müdürlerine belgelerini takdim etti.

Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi,  Mevlana İmam Hatip Ortaokulu, Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulu, Niksar TOKİ Melik Gazi Anaokulu, Yunus Emre İlkokulu, Öğretmen Rukiye Bumin Anaokulu, Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Okulu ve Zile Dinçerler Anadolu Lisesi yöneticileri "Okulum Temiz Belgelerini" Müdür Küçükali ve Şube Müdürü İlhan Yayar'ın elinden aldı.

Ayrıca Okul Sağlığı Hizmetleri Sorumlusu Hasan Dönmez, hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme çalışmalarının devam ettiğini kaydederek 30 okulun daha Okulum Temiz Belgesi almaya hak kazandığını belirtti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YIKIM BAŞLADI
YIKIM BAŞLADI
Gökçeli Barajı'nda sona gelindi
Gökçeli Barajı'nda sona gelindi