Tokat’ta devam eden kamu yatırımları değerlendirildi

Tokat’ta devam eden kamu yatırımları değerlendirildi

Vali Dr. Ozan Balcı, video konferans yoluyla düzenlediği toplantıda Tokat’ta devam eden kamu yatırımlarını değerlendirerek, son durum ile ilgili bilgi aldı.

02 Mayıs 2020 - 14:07

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda Milli Eğitim, Gençlik Spor, Kültür Turizm, Tarımsal Gıda Sanayi, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar, Kalkınma Ajansı, KÖYDES ve İl Özel İdaresi yatırımları ele alınarak safahatları değerlendirildi. 

 

İlgili kurum müdürlerinden çalışmalarla tek tek ayrıntılı bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ın ve Tokat halkının gelişmesine, zenginleşmesine, refahına katkı sağlayacak projeleri çok önemsediğini söyledi. Tokat’a değer üreten, değer katan her çalışmanın yanında ve destekçisi olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı,  “Hepimiz devletimizin ve milletimizin işini yapıyoruz. Aşkla, şevkle, merhametle, yorulmadan, yılgınlık göstermeden çalışacağız.” dedi. 


Video konferans yoluyla düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, Vakıflar Bölge Müdürü Yılmaz Kılınç, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Yılmaz, OKA İl Koordinatörü Mehlika Dicle ve KUDEP temsilcileri katıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x