>
TOKAT’TA SÖNMÜŞ FUTBOLA İVME KAZANDIRMAK İSTİYORUZ

TOKAT’TA SÖNMÜŞ FUTBOLA İVME KAZANDIRMAK İSTİYORUZ

Tokat FK Başkan Yardımcısı Nurettin İşleroğlu, “Tokat’ta sönmüş olan futbola yeni bir ivme kazandırmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

01 Aralık 2021 - 20:25

Tokat FK Başkan Yardımcısı Nurettin İşleroğlu, Reşadiye Termalspor maçından sonra Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a özel açıklamalarda bulundu.

İşleroğlu, “Öncelikle 2021-2022 Osman Nuri Ünver sezonunun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu kararı alıp bu sezona Tokat için büyük işler yapan Osman Nuri Ünver adını veren herkese çok teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başladı. Öncelikle ilimizin değerli basın mensuplarına bu yağmurda buraya kadar zahmet edip gelen ve spor,a destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Gelen arkadaşların ayaklarına sağlık. Yeni sezonun ilk maçını komşu ve kardeş Reşadiye Termalspor takımı ile oynadık. Maçtan farklı bir skorla ayrıldık. İnşallah ilerleyen haftalarda daha iyi olacağız. Biz elimizden geldiği kadar gençlere önem veriyoruz. Bu maçın primini başkanımız ve yöneticilerimiz maçtan hemen sonra soyunma odasında dağıttılar. Bu genç sporcuları ilerde üst takımlara atabilirsek ne mutlu bizim için. Bizim en büyük hedefimizde bu zaten en büyük kazancımızda bu olacaktır Tokat FK takımı için. Tokat’ta sönmüş olan futbola yeni bir ivme kazandırmak için gece gündüz çalışıyoruz.  Bu havada buralara kadar geliyor başkanımız yöneticilerimiz ve öz veri ile çalışıyoruz. Bizim bundan sonraki tek amacımız bunların geleceği için çok çalışacağız. İyi bir futbol iyi bir futbol sezonu tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Reşadiye Termal spor takımına da hayırlı yolculuklar diliyorum. İlimizde bulunan kendi takımım Tokat FK Takımına, Tokat 1969 spor takımına, Tokat Belediye Plevnespor takımına,   spor takımına ve Aile Sosyal Politikalar takımına ve tüm ilçelerimizin takımlarına yeni sezonda başarılar diliyorum. İnşallah tüm takımlarımıza hayırlı bir sezon olur. Takım olarak ligin sonunda GOP stadında bal ligi için final oynamak istiyoruz buna da yapacak gücü kendimizde görüyoruz. Bizim amacımız ve hedefimiz için varız bu hedefte gelecek sezon Tokat’ı bal liginde temsil etmek istiyoruz. Biz sıradan bir takım olarak kurulmadık bizim hedefimiz var. İddiamız var ligde bu iddiamızı sezon sonuna kadar götüreceğiz. Öyle bazılarının dile getirdiği gibi değil aldığımız duyumlar bize göre çok çirkin söylemler. Maçta Tokat Belediye Plevnespor takımına yatacaklar gibi duyumlar alıyoruz. Bizim olduğumuz yerde hayatta böyle bir şey olmaz. Futbolcularımızda bunun bilincindeler onlarda sahaya çıkıp mücadelelerini yapacaktır. Bizim bundan sonraki hedefimiz GOP stadında final oynamaktır” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Oliver
    1 ay önce
    Tokat\'ta boylesi mavralar her zaman olur. Maca yatar da derler, Siyaset de yaparlar hepsi de mumkun, veya \"FAKE NEWS\"=>ya***/kaybedecekler de derler. Bunlarin olmamasi icin calisilmasi, info meselesine aninda cevap verilmesi gerekir. Mesela, Derbi maci Cumartesi gunu 12.de oynandi dendi. 2 gun sonra bu macla ilgili hicbir haber yayin***mamis!.. Nedir bu beceriksizlik? Hemen skoru gececek/bir kisa flash haber yapacaksin.Hepsi ondan ibaret kardesim. Milletler Mars\'a gidiyor, Tokat\'li Tokat\'ta oynanmis (?) bir Amator Derby dedikleri bu macin sonucunu aninda yayinlamakdan aciz!..Bir de TOHATda olmus futbolu yeserme gayretinden bahsediliyor...Allah TOKAT FK klubune yardimci olsun. Boyle futbol idareciligi olmaz,Media islerinde haber yaymak/uretmek cok onemli. Bu gun FB, Istanbul\'da Rize Cayspor\'u 4-0 yendi.BITTI :))))
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HER YERDE KAR VAR!
HER YERDE KAR VAR!
MHP'li Bulut'tan Sedef Kabaş'a tepki
MHP'li Bulut'tan Sedef Kabaş'a tepki