>
Tokat’ta üniversite öğrencilerine Barınma ve Danışma...

Tokat’ta üniversite öğrencilerine Barınma ve Danışma Masaları kuruluyor

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, “Tokat'a üniversite okumak için gelen öğrencilerimize desteğimiz tam. Barınma ile ilgili Tokat merkez üniversite kampüsünde ve ilçelerimizdeki yüksek okulların kampüsünde barınma ve danışma masaları kuruyoruz. Öğrencilerimiz bu masalarımızdan her türlü desteği alabilir” dedi.

30 Eylül 2021 - 19:41

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı başkanlığında video konferans sistemi yöntemiyle Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları toplantısı gerçekleştirildi.  Toplantıda; Üniversite Öğrencilerinin barınma durumu, KÖYDES ve Özel İdare, eğitim, Gençlik ve Spor Yatırımları, SYDV  Kaynaklı Yatırımlar, Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var Projesi kapsamında 100 Bin Koyun dağıtımı, kovid tedbirleri, devam eden ilçelerde Hükümet Konağı Yapımı, Halk Kütüphanesi Yapımları, ilçelerin genel durumları görüşüldü.

 

OKUMAYA GELEN ÖĞRENCİYE TAM DESTEK

Vali Dr. Ozan Balcı yaptığı değerlendirmede, “Tokat'a üniversite okumak için gelen öğrencilerimize desteğimiz tam her zaman onların yanındayız. Barınma ile ilgili Tokat merkez üniversite kampüsünde ve ilçelerimizdeki yüksek okulların kampüsünde barınma ve danışma masaları kuruyoruz. Öğrencilerimiz bu masalarımızdan her türlü desteği alabilir. Yine Tokatlı hemşehrilerimizin işlerini ve hayatlarını kolaylaştırmak, onların zenginleşmesine, huzuruna ve refahına katkı sağlamak için vatandaş odaklı olarak işleri yürütüyoruz. Hep birlikte yorulmadan, yılgınlık göstermeden, aşkla, şevkle, merhametle, uyum içerisinde çalışıyoruz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x