Tokat tanıtım filmi çekimleri tamamlandı

Tokat tanıtım filmi çekimleri tamamlandı

Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Grubunun çalışmaları arasında yer alan ve Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz tarafından da onaylanan Tokat Tanıtım Filmi çekimleri tamamlandı.

15 Kasım 2019 - 10:36

Tokatlı hemşerilerimiz tarafından kurulan ve İstanbul’da faaliyet gösteren bir ajans ile ortaklaşa gerçekleştirilen Tokat Tanıtım Filmi, 5 dakikalık kısa film formatında ve 1 dakikalık teaser formatında 2 ayrı film şeklinde hayata geçirilecek. Tokat Tanıtım Filminin konusu olarak genç bir çiftin Tokat’ta geçirdikleri 4 gün anlatılacak. Filmde Aslı Sevi ve Özgür Uysal başrolü paylaşıyorlar.

Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Grubu Başkanı Süleyman Üzümcü Tokat Tanıtım Filmi çekimlerinde bizzat bulundu ve koordinasyonu sağladı. Başkan Üzümcü, “ Tokat Kent Konseyi Başkanımıza yeni bir Tokat tanıtım filmi çekilmesi konusunda bir proje sunmuştuk. Başkanımızla yapmış olduğumuz istişareler sonrasında soğolsun projeye tam destek verdi. Tokat’ımızı bir bütün olarak ele aldığımız tüm ilçelerimizdeki güzellikleri yansıtan Tokat’ın öne çıkan alanlarını ve kültürlerini yansıtan bölgelerde setimizi kurduk. Çekimlerimizi Tokat’ımızın tarihi ve turistlik mekânlarında gerçekleştirdik. Çok emek verdik, amacımız şehrimizin en iyi şekilde gerek Ülkemize, gerekse dünyada tanınması. Bu projenin hayata geçmesinde bizlere gerek maddi gerekse manevi destek olan başta Tokat Belediye BaşkanımızAv. Eyüp Eroğlu olmak üzere Tokat Yazmacılar Hanı Butik Otel, Dedeman Otel, Çavuşoğlu Otel ve Şehrazat Park işletmelerine, emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

​Önümüzdeki günlerde montajı tamamlanacak olan Tokat Tanıtım Filmi merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI