TOKATLI ARICILARDAN MEHMETÇİĞE BALLI DESTEK

TOKATLI ARICILARDAN MEHMETÇİĞE BALLI DESTEK

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin Tokatlı Bal üreticileri sessiz kalmadı.

11 Ekim 2019 - 11:26

Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Demir, Tokatlı arıcılara yaptığı çağrıda, “Değerli arkadaşlar, meslektaşlarım, kahraman Mehmetçiğimiz ülkemizin güvenliği için Fırat’ın doğusunda Barış Pınarı Harekatı’nı gerçekleştirmektedir. TOKAT İLİ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ olarak tüm üyelerimizden ücretsiz bal toplayarak askerlerimize moral ve motivasyon için armağan etmek istiyoruz. Şu ana kadar kampanyamıza katılan üyelerimiz yüzlerce kilo bal hediye etti ” dedi.

MEHMETÇİĞE MORAL

Kampanyaya Tokat İli Arı Yetiştiricileri Birliği eski başkanının 26 kilo bal bağışlayarak katkı sağladığını anlatan Ali Demir, “Tokat merkez başta olmak üzere tüm ilçelerimizden bağışlar gelmeye başladı. Maksadımız Mehmetçiğimize moral sağlamaktır” şeklinde konuştu.

MEVZU BAHİS TÜRKİYE OLUNCA BİR OLURUZ

Bağış yapan arıcılara teşekkür eden Tokat İli Arı Yetiştiriciler Birliği Başkanı Ali Demir, “Ülkemizin güzel insanları mevzu bahis Türkiye olunca tek çatı altında kenetlenmiştir. Bir kez daha bir olduk, iri olduk, diri olduk. Yedi düvel bizden korksun. Teröre en çok şehit veren iller arasında yer alan Tokat’ta, Mehmetçiğimize büyük bir destek vardır. Dualarımız, kalbimiz onlarladır. Allah yar ve yardımcıları olsun” diyerek açıklamasını tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x