TOKATLI GÜREŞÇİLER AHMET AKCAN’I ZİYARET ETTİ

TOKATLI GÜREŞÇİLER AHMET AKCAN’I ZİYARET ETTİ

Tokat Güreşçiler Spor Kulüp Başkanı Onur Balcı ve beraberindeki heyet, Akcan İnşaat Sahibi Ahmet Akcan’ı makamında ziyaret ettiler.

09 Ekim 2018 - 17:21

Tokat Güreşçiler Spor Kulüp Başkanı Onur Balcı, güreşçileri himaye eden, sporcu dostu Ahmet Akcan’a güreş müsabakalarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Balcı, “Spor bir toplumu dinamik tutan unsurlardan bir tanesidir. Spor yapan insan sağlıklı düşünür. Dünyada da sporda başarılı olma gayreti bunun bir sonucudur. Tokat olarak ata sporumuz güreşte tarih boyunca hem ulusal hem de uluslararası boyutta önemli başarılar kazandık. Bunun temel sebebi bölgemizde düzenlenen turnuvalardır. Turnuvalarının yapılmasında katkıda bulunan sporcularımızı himaye eden güreş ağaları aslında bu başarıların arka plandaki kahramanlarıdır. Sayın Ahmet Akcan’a verdikleri desteklerden dolayı güreş camiası adına teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

 

“ASLA PES ETMEYİN”

 

Akcan İnşaat Sahibi Ahmet Akcan da nazik ziyaretten dolayı Tokat Güreşçiler Spor Kulübüne teşekkür etti. Akcan, “Siz sporunuzu yapın. Bizim görevimiz sizi cesaretlendirmektir. Günümüzde insanlar geçim kaygısı sebebiyle spordan uzaklaşıyor. Bizim verdiğimiz destek aslında bu korkuyu ortadan kaldırmaya yönelikti. Her bir Türk vatandaşı bu tür destekleri vermelidir. Başarıyı yakalamak özveri ister, fedakârlık ister, çalışma ister. Hiçbir zaman hedeflerinizden vazgeçmeyin, zorluklar karşısında pes etmeyin. Herkes üzerine düşen sorumluluğu üstlenirse sporda uluslararası arenada başarılarımız artar. Sizleri de başarılarınızdan dolayı kutluyorum” şeklinde konuştu.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza