TOKATLI HAKEMLER SEZONU AÇTI

TOKATLI HAKEMLER SEZONU AÇTI

Tokat’ın futbol hakemleri yeni sezon için Alin Otel’de bir araya gelerek, yeni sezon öncesi yemekte buluştular

19 Eylül 2019 - 10:47

Yeni sezonun ilk buluşmasında Tokat’ta bir ilk gerçekleşti. Tokat TFFHGD Başkanı Harun Toplar, kısa bir konuşma yaparak misafirleri tanıttı.

Geceye Türkiye Futbol Federasyonu Hakem Gözlemciler Genel Başkanı Abdurahman Arıcı, Merkez Hakem Kurulu Bölge Sorumlusu Turgay Güdü, Tokat İl Başkanı Feyzullah Saygılı, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, eski Milli hakemlerden Ercan Durna ile il hakemlerimiz, gözlemcilerimiz, eski gözlemciler ve hakemler katıldı.

Toplantıda Tokat Futbol Federasyonu Hakem Gözlemciler Genel Başkanı Harun Toplar, bir konuşma yaptı. Toplar konuşmasında, “Sayın genel başkanım il emniyet müdürüm merkez hakem kurulu bölge sorumlum çok değerli genel merkez dernek yöneticilerim. Çok değerli misafirlerimiz sevgili basın mensupları hakemler ve gözlemci arkadaşlarım hepiniz hoş geldiniz yeni sezon açılışımıza. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Tabi bugün Tokat için çok önemli bir gün. Hem genel başkanımız hem merkez hakem kurulu bölge sorumlumuz aynı anda ağırlamaktan onur duyuyoruz. Çok mutluyuz tüm arkadaşlarım adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. Tokat ili olarak bunun mutluluğunu yaşıyoruz tekrar huzurlarınızda kendilerine teşekkür ediyorum. Bizi kırmayıp davetimize icap ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Umarım önümüzdeki sezon kazasız belasız fair play kuralları içerisinde bir lig olur. Hepinizin ayağına sağlık tekrar hoş geldiniz afiyet olsun” dedi.

Tokat İl Hakem Kurulu Başkanı Feyzullah Saygılı ise şunları söyledi: “Sayın başkanım merkez hakem kurulu sorumlum emniyet müdürüm değerli misafirler Çorum il hakem kurulu başkanım Ordu il hakem kurulu başkanım aynı zamanda il hakem kurulu başkanım değerli misafirler hakem ve gözlemci arkadaşlarım hoş geldiniz. Bu arada bizim yanımızda olan basını da unutmayayım kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 2019 - 2020 futbol sezonunun  camiamıza ve Tokat futboluna il hakemlerine gözlemcilerine kazasız belasız bir sezon olmasını temenni ediyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU