TOKATLI HAKEMLERİN GURUR TABLOSU

TOKATLI HAKEMLERİN GURUR TABLOSU

Tokat’ın hakemleri başarıları ile camiaya damga vurdular. Tokat il Hakem Kurulu Başkanı Feyzullah Saygılı yaklaşık olarak bölgesel amatör ligdeki 9 yılın ardından profesyonel ligde gözlemciliğe terfi ederek adını Tokat hakem camiasına yazdırdı.

28 Ağustos 2020 - 19:39 - Güncelleme: 28 Ağustos 2020 - 19:42

Tokat il Hakem Kurulu Başkanı Feyzullah Saygılı yaklaşık olarak bölgesel amatör ligdeki 9 yılın ardından profesyonel ligde gözlemciliğe terfi ederek adını Tokat hakem camiasına yazdırdı. 14 yıl sonra Tokat’ta bir ilk gerçekleşti. İl hakem kurulu başkanı Feyzullah Saygılı profesyonel liglerde görev yapacak. Bu liglerde Ziraat Türkiye kupası ve TFF 2: lig ve TFF 3: lig maçlarında görev yapacak.

Tokat hakem camiasına ve spor camiasına hayırlı olsun. Hakemlerimizde başarıları ile gelecek sezon üst liglerde maçlar yönetecek. Klasman hakemi Harun Toplar profesyonel ligler olan TFF 2: lig ve TFF 3 lig maçlarında görev yapacak. Diğer bir hakemimiz klasman yardımcılığı yapan Sedat Uçar ise yerini koruyarak gelecek sezon Ziraat Türkiye kupasında ve TFF 2: lig ve TFF 3. lig maçlarında görev yapacak.

İl hakemlerimizden Serkan Yücel bölgesel amatör lige terfi ederek bal liginde görev almaya hak kazandı. İl hakemlerimizden aynı zamanda tıp doktoru olan Ahmet Yiğit Kalelioğlu Bölgesel Amatör Lig Yardımcı Hakemliğine terfi ederek Bal Ligi maçlarında görev alacak.

İl hakemlerimizden Muhammet Akalın ise Bal Ligi’nde Yardımcı Hakem olarak görev yapacak. Bölgesel Lig’lerde Bal Ligi’nde Yardımcı Hakemlik yapan Abdullah Aygün yerini koruyarak gelecek sezonda Bal Ligi’nde Yardımcı Hakem olarak görev yapacak.

Bayan bölgesel yardımcı hakemlerimizden Latife Kaya  bu sezonda yerini koruyarak gelecek sezon Bal Liginde yardımcı hakem olarak görev yaparak uzun yıllar sonra Tokat hakemliği üst liglerde görev alıp ilimizi başarıyla temsil edecek. Hakem olmak isteyen gençlerin bu başarılı tabloyu örnek alıp daha üst liglerde inşallah maç yönetip Tokat spor camiasını temsil ederler.

2020/08/2020-08-28-19-42-41.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Su kanalındaki cesedin kimliği belirlendi
Su kanalındaki cesedin kimliği belirlendi
Yanan AVM’de hasar tespiti başladı
Yanan AVM’de hasar tespiti başladı