TOKATLI İŞADAMLARI VE BÜROKRATLARDAN ZİYARET

TOKATLI İŞADAMLARI VE BÜROKRATLARDAN ZİYARET

Tokatlı İşadamları ve Bürokratlar Derneği Başkan Ceyhun Beken ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaretler için Tokat’a geldiler.

12 Nisan 2019 - 11:42

Başkanlığını Ceyhun Beken’in yaptığı Tokatlı İşadamları ve Bürokratlar Derneği yönetim kurulu üyeleri Yunus Altun, Serkan Sarıkaya ve Dr. Erkan Öztürk ile yeni seçilen Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın ve Turhal Belediye Başkanı seçilen İlker Bekler’ehayırlı olsun ziyareti sonrasında Turhal Kaymakamı  Ahmet Süheyl Üçer’i makamında ziyaret ettiler. Kaymakam Üçer ile birlikte Tokat’a gelen heyet Tokat Gaziosmanpaşa Üniversiteki Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe’yi ziyaret ederek Turhal Meslek Yüksekokulu ile ilgili bilgiler aldılar.

Ziyaretlerine Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı ve yeniden seçilen Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ile devam eden  heyet Ramazan ayında yıllık geleneksel hale getirdikleri iftar ve gündemi Tokat olan toplantılarına davetlerini dile getirdiler.

Günü birlik ziyaretlerinin ardından Ankara’ya dönen heyet ilimizin kalkınması anlamında yapılacak olan her türlü girişime bizlerde elimizden geleni başkent ekibi olarak yapmaya hazırız. Ziyaretlerimizi de bu çerçevede gerçekleştirdik, dediler. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza