Tokatlı trafik polisi kazada şehit oldu

Tokatlı trafik polisi kazada şehit oldu

İstanbul Sancaktepe'de kullandığı motosikletin devrilmesi sonucu şehit olan Tokat Turhallı Polis Memuru Ali Ulaş (50) memleketinde toprağa verilecek

16 Ağustos 2019 - 10:59

14 Ağustos 2019 Çarşamba günü İstanbul Sancaktepe’de meydana gelen trafik kazasında; İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru Ali Ulaş, sevk ve idaresindeki resmi motosikletle Sancaktepe ilçesi TEM Güney Samandıra Gişeleri bağlantısında yolun kaygan olması sonucu kaza yaptı. Tek taraflı kazada yaralanan polis memuru Ali Ulaş, kaldırıldığı Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen şehit oldu.

Şehit polis memuru Ali Ulaş için bugün saat 14.00’da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü yanında bulunan Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Çevre Yolları Ekipler Amirliği’nde yapılacak uğurlama töreninin ardından naaşı, Tokat’ın Turhal ilçesine gönderilecek. 

Evli ve 1 kız, 1 erkek 2 çocuk sahibi olan Ali Ulaş’ın Eşi Beyhan Ulaş, ağabeyi Osman Ulaş ve annesi ve yakınları acı haberle gözyaşlarına boğuldu. Şehit polisin babasının ise vefat ettiği öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ