TOKATLILAR EVDE KALIP KİTAP OKUDU

TOKATLILAR EVDE KALIP KİTAP OKUDU

Evde kitap okuma kampanyasına Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu başta olmak üzere Tokat Milletvekilleri; Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan ile çok sayıda Tokatlı destek verdi.

25 Mart 2020 - 12:53 - Güncelleme: 25 Mart 2020 - 12:58

Tokat Belediyesi tarafından, ülkemizin içinde bulunduğu zor süreci birlikte atlatmak, halkın moralini yüksek tutmak, sosyal birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla geçtiğimiz gün #tokatevdekalıyorkitapokuyor etkinliği gerçekleştirildi.

 

Evde kitap okuma kampanyasına Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu başta olmak üzere Tokat Milletvekilleri; Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan ile çok sayıda Tokatlı destek verdi.

 

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu evde 3 çocuğuyla birlikte katp okurken çekilen fotoğrafını paylaşarak “Kampanyamıza ilk paylaşım bizim evden olsun. Tokatlılar şuanda evinde kitap okuyor, ailesiyle birlikte verimli bir şekilde vakit geçiriyor. Koronavirüs küresel, mücadelemiz ulusaldır. Rabbim cümlemize tez vakitte sağlık afiyet versin. . #tokatevdekalıyorkitapokuyor” İfadelerine yer verdi.

 

Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ise, “Bilginin, öğrenmenin en güzel kaynağı kitaptır. Kendimizi, ailemizi ve ülkemizi korumak için evde kalıyoruz ve en değerli hazinelerimizi kitaplarımızı okuyoruz. #"tokatevdekalıyorkitapokuyor” paylaşımında bulundu.

 

Yine Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, “Sağlığımız için evde kalıyoruz, verimli zaman geçirmek için kitap okuyoruz. #tokatevdekalıyorkitapokuyor.” Dedi.

 

 

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ise "Okumak; hayatı anlamak, kendimize olabilecek en doğru yolu çizmek, geçmiş ve gelecek arasında köprü kurmaktır. Bu zor günlerde sevdiklerimizi tehlikeye atmamak için zorunlu olmadıkça evlerimizden ayrılmayalım, mümkün olduğunca okuyalım, okutalım" notu ile fotoğrafını paylaştı.

 

 

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar "Kitap, insanın bir diğer adıdır. Dünyanın en güzel iki kokusu, inanıyorum ki, bebek ve kitap kokusudur. Bazı dostlarımız gibi, kitapların varlığı da bize güven verir. Kitaplar, insanlığın hafızasıdır, kalbidir. Kitaplıklar, hayatın güvenli bölgeleridir" paylaşımında bulundu.

 

 

Tokatlılar, twitter, instagram ve facebook sosyal medya hesapları üzerinde kitap okuma fotoğraflarınızı #tokatevdekalıyorkitapokuyor etiketi ile paylaşarak kampanyaya destek oldu.

2020/03/2020-03-25-12-57-56.jpg
2020/03/2020-03-25-12-58-02.jpg
2020/03/2020-03-25-12-58-07.jpg
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x