Tokatlılardan keşkek ve ellik gecesi

Tokatlılardan keşkek ve ellik gecesi

Ankara Reşadiyeliler Dayanışma Derneği 13 Nisan 2019 Cuma 3’cü Keşkek ve Ellik Gecesi Düzenledi.

15 Nisan 2019 - 11:41

Ankara Reşadiyeliler Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Keşkek ve Ellik Gecesi 12 Nisan 2019 Cumartesi akşamı Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezinde yapıldı. Etkinliğin sunumunu usta sunucu Bedrettin Güreş yaparken okuduğu şiirler dinleyenlerden büyük alkış aldı. Gecede davetlilere Keşkek ikram edildi. Organizasyon TEMPO TV ekranlarından canlı yayınlandı.

Reşadiyeliler Denek Başkanı Emekli Tuğgeneral Kemal Korkmaz, geceye emeği geçenlere teşekkür ederek başladığı konuşmasına, Derneğin son bir yıl içindeki faaliyetlerinden bahsederek devam etti. Korkmaz amaçlarının dernek adına bir yer almak olduğunu söyledi.

Geceye derneğin üyelerinin yoğun katılımının yanında siyaset, sanat, İş dünyası ve STK temsilcilerinin de katıldığı etkinliğe Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Kerem Erdem, merkez valisi Amir Çiçek, emekli büyük elçi Hulusi Kılıç, eski bakanlardan Şevki Erek ve Reşat Doğru, Reşadiye Ak Parti İlçe başkanı Sefa Yiğit, İstanbul TOSİAD Başkanı Semra Saniye Mert, Tokat Gündem gazetesi yetkilileri Bayram Güvercin ve Zekeriya Yılmaz, İstanbul Tokat Vakfı başkanı Salih Tanrıverdi, Değer Dergisi Yayın Koordinatörü Hakan Erdem, Dr. Erdal Torun, Dr. Şeyda Kaya, RTÜK Uzmanı Mahmut Demiryürek, Ankara Tokat dernekler federasyonu Başkanı Kamil Dündaroğlu gibi birçok ismin katılımı gözlendi.

Gecenin sanatçıları Murat Akkaya, Aslı Şahin, Yeliz Yıldırım ve Murat Kurt söyledikleri Reşadiye havaları ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşattılar.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza