TOKATSPOR BAŞKANINDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

TOKATSPOR BAŞKANINDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Tokatspor kulüp başkanı Bahri Çabuk Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti.

15 Haziran 2017 - 14:51

Kulüp Başkanı Bahri Çabuk ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada “Belediye Başkanımızla görüşmelerimiz Tokatspor ağırlıklı geçti. Takımın yeni sezondaki durumu ile fikir alış verişinde bulunduk. Biz kendisine takımla ilgili görüşlerimizi  anlattık. Kendiside bize kendi görüşlerini belirtti.  Görüşmeler çok ama çok verimli geçti. Gelecek sezonlarda başkanımızın üstünden bu ağır yükü alıp kendisini rahatlatmak istiyoruz. Kendiside bizi dinledi ve başkanımızla çok olumlu bir görüşme yaparak geleceğe daha iyi bakacağımızın sinyallerini aldık diye bilirim. Bugün İstanbul’da olacağım ve hafta sonu İstanbul’daki seçmelerin başında olacağım ve seçmelerde takıma futbolcu kazandırmak için gençleri izleyeceğim. Başkan hocamızla ve futbolcularla anlaştık ama taraftarlara bayram müjdesi vermek istiyordum ama engeller var. Bu Tokatspor’u bu duruma getiren bazı insanlar bu futbolcularla anlaşmayı bozmaya çalışıyorlar. Onun için taraftarlarımızın biraz daha sabırla beklemelerini ve resmi imzalar atıldıktan sonrada hocayı ve futbolcuları basın yoluyla taraftarlara tanıtacağız”  dedi.

Tokatspor’un 10 Temmuzda toplanarak kampa gideceğini belirten Başkan Çabuk bir müjde daha vererek takımın otobüsünü yenilemek için çalışma  yaptıklarını açıkladı. Çabuk, kulüp üyelikleri düşen üyelerinde isterlerse tekrar üye olacaklarını belirtti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • VEDAT kal
    1 hafta önce
    Yeni yönetimin hep şikayeti var gazetelerde ya bahri bey sen neden geldin ki bu göreve o zaman şu ana kadar hiçbirşey yapmadın daha hep şikayet şikayet seni de bir Görelim bakalım