TOKATSPOR BAŞKANINDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

TOKATSPOR BAŞKANINDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Tokatspor kulüp başkanı Bahri Çabuk Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti.

15 Haziran 2017 - 14:51

Kulüp Başkanı Bahri Çabuk ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada “Belediye Başkanımızla görüşmelerimiz Tokatspor ağırlıklı geçti. Takımın yeni sezondaki durumu ile fikir alış verişinde bulunduk. Biz kendisine takımla ilgili görüşlerimizi  anlattık. Kendiside bize kendi görüşlerini belirtti.  Görüşmeler çok ama çok verimli geçti. Gelecek sezonlarda başkanımızın üstünden bu ağır yükü alıp kendisini rahatlatmak istiyoruz. Kendiside bizi dinledi ve başkanımızla çok olumlu bir görüşme yaparak geleceğe daha iyi bakacağımızın sinyallerini aldık diye bilirim. Bugün İstanbul’da olacağım ve hafta sonu İstanbul’daki seçmelerin başında olacağım ve seçmelerde takıma futbolcu kazandırmak için gençleri izleyeceğim. Başkan hocamızla ve futbolcularla anlaştık ama taraftarlara bayram müjdesi vermek istiyordum ama engeller var. Bu Tokatspor’u bu duruma getiren bazı insanlar bu futbolcularla anlaşmayı bozmaya çalışıyorlar. Onun için taraftarlarımızın biraz daha sabırla beklemelerini ve resmi imzalar atıldıktan sonrada hocayı ve futbolcuları basın yoluyla taraftarlara tanıtacağız”  dedi.

Tokatspor’un 10 Temmuzda toplanarak kampa gideceğini belirten Başkan Çabuk bir müjde daha vererek takımın otobüsünü yenilemek için çalışma  yaptıklarını açıkladı. Çabuk, kulüp üyelikleri düşen üyelerinde isterlerse tekrar üye olacaklarını belirtti.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Adem nar
  10 ay önce
  Evet yeni başkan Bayağı IDDIALI gelmiş şampiyonluk diyerek bu güzel bir hedef ama nasıl olacak hep şikayet mi edecek böyle adama sormazlarmı sen niçin aldın TOKATSPORU neyine güvendin geldin diye biz sizden ICRAAT ŞAMPIYONLUK bekliyoruz Bahri çabuk bey Vaad ettiklerinizi yapın yetr yaparsanız tabiki takdir ederiz ama yapamazsanız TOKATLI size ne der Ağlayan adam şikayet eden adam BALON adam der başarılar diliyorum sadece iyi bir Tokatlı olarak düşüncemi yazdım ve herkes de böyle düşünüyor inanın
 • MACİT yay
  10 ay önce
  Bahri çabuk bey artık yapacağınız işleri bekliyoruz birçok şey vadettiğiniz ama yerel basından takip ediyorum sürekli birilerini anlatıyorsunuz KENDINIZI ANLATIM derim siz artık BAŞKANLIĞI aldınız yani şikayet Müessesesi değil orası ICRAAT yeri iyi bir kadro kurun artık Hoca konusu enteresan bir isim geçen yıl BAL takımını çalıştırmış ve başarı yok gönderilmiş ve bizde böyle bir HOCA GETIRDIK Hayırlısı iyi bir tercih olmamış başarılar dilerim.
 • VEDAT kal
  11 ay önce
  Yeni yönetimin hep şikayeti var gazetelerde ya bahri bey sen neden geldin ki bu göreve o zaman şu ana kadar hiçbirşey yapmadın daha hep şikayet şikayet seni de bir Görelim bakalım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’den iddialara yanıt
CHP’den iddialara yanıt
İŞTE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
İŞTE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI