Tokatspor’da Sıkıntı Büyük
Reklam

Tokatspor'da Sıkıntı Büyük

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokatspor'da sıkıntının büyük olduğunu belirterek “Şu an Tokatspor için telaffuz edilen maddi yardımları yapma şansımız imkansız. Ama diğer yardımları imkanlarımız ölçüsünde yaparız. Tokatspor'un bu sıkıntılı sürecinde yönetime gelecek insanlar önce iyi hesap yapmak zorundalar” dedi

22 Temmuz 2017 - 12:49 - Güncelleme: 22 Temmuz 2017 - 12:53

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokatspor'un durumunu değerlendirdi. Tokatspor'da sıkıntının büyük olduğunu ve kimsenin tek başına çözme şansı olmadığını söyleyen Eroğlu, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyledi.
Eroğlu, “Tokatspor'da şuan sıkıntı büyük. Takımın başına gelecek yönetici kim olursa olsun hesabını iyi yapmak zorunda olmalı. Belediye başkanı olarak geçmişte yaptığımız yardımları gelecek yönetimlere aynı ölçülerde yaparız.  Şu an Tokatspor için telaffuz edilen maddi yardımları yapma şansımız imkansız. Ama diğer yardımları gıda başta olmak üzere üstümüze düşeni imkanlarımız ölçüsünde yaparız. Tokatspor'un bu sıkıntılı sürecinde yönetime gelecek insanlar önce iyi hesap yapmak zorundalar. Bu sıkıntıyı hiç kimsenin tek başına çözme şanslarının olmadığına inanıyorum” diye konuştu.
Başkan Eyüp Eroğlu, bu süreci atlatmak için herkesin elini taşın altına koyup takıma destek vermesi gerektiğini vurguladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tüm Sağlık Sen’den gazetemize ziyaret
Tüm Sağlık Sen’den gazetemize ziyaret
Kahraman Esnaf 1 saat kepenk kapatıyor
Kahraman Esnaf 1 saat kepenk kapatıyor