Tokatspor hocasını buldu

Tokatspor hocasını buldu

Kongre sonrası yeni sezon için hazırlara tam gaz devam edildiği Tokatspor’da imzalar atılmaya başladı. Futbolcu transferleri devam ederken, Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya ve Sportif Direktör Ahmet Dursun Teknik Direktör olarak İnegölspor’un Hocası Murat Yoldaş’la anlaşmaya varıldığını duyurdu.

11 Temmuz 2018 - 00:51

Tokatspor Kulüp Başkanı Ufuk Akçekaya ve Sportif Direktör Ahmet Dursun, yeni dönem kadrosunu kurmak için çalışmalara aralıksız devam ediyor. Yeni sezon için ilk imzaların forvet Berat Tosun (24) ve stoper Hasan Erbey ile atıldığını duyuran Başkan Akçekaya ile Ahmet Dursun, Tokatspor’un yeni teknik direktörünü de duyurdular. Kulübün resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Tokatspor’un yeni Teknik Direktörü’nün,  İnegölspor’da görev yapan Murat Yoldaş olduğu ilan edildi. Anlaşmanın imzalanırken servis edilen fotoğrafa ise  “Tokatspor Teknik Direktörlüğü görevine son olarak İnegölspor'u çalıştıran Murat Yoldaş getirildi. Yoldaş ile yapılan detaylı görüşmelerin ardından akşam geç saatlerde kesin anlaşmaya varılmıştır. Yoldaş'a yeni görevinde başarılar dileriz.” Notu düşüldü.

 Tokatspor’un yeni Teknik Direktörü Murat Yoldaş, 17 Haziran 1968 yılı Bursa doğumlu. 2001 yılında Petkimspor antrenörü olarak teknik adamlık görevine başladı. 2003 yılında Göztepe A.Ş.’nin Antrenörü oldu. 2004 yılında Aydınspor, 2005 yılında Beylerbeyispor, 2006 yılında Orhangazi Belediyespor, Aydınspor, Aydınspor 1923 takımlarının ardından geçen sezon İnegölspor’un Teknik Direktörlüğünü yaptı.

HABER: Serdar PAZARLIOĞLU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaz Gölü ziyarete kapatıldı
Kaz Gölü ziyarete kapatıldı
“TOKAT ÇOK İYİ YERLERE GELECEK”
“TOKAT ÇOK İYİ YERLERE GELECEK”