Tokatspor Sahipsiz Kalmaz

Tokatspor Sahipsiz Kalmaz

Tokatspor'un eski Kulüp Başkanı Bahri Çabuk, gazetemizi ziyaret ederek kongre öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

23 Haziran 2018 - 17:32 - Güncelleme: 23 Haziran 2018 - 17:39


Tokatspor'un eski Kulüp Başkanı Bahri Çabuk, gazetemizi ziyaret ederek kongre öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
Çabuk, yaptığı açıklamada, “Tokatspor sahipsiz kaldığı zaman 3 yıl önceki söz verdiğim gibi her zaman başkanlığa adayım. Son kongrede Tokatspor adaylarının durumunu gözden geçirip ona göre aday olup olmayacağıma karar veririm. Tokatspor için faydalı olacak bir yönetim olursa o yönetimin her zaman yanında olurum. Zarar verecek yönetim kurulu olursa da o yönetimin de karşısında ekip olarak dururuz. Burada bütün otokontrol sistemi Sayın Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu'nda olduğu için görev yapan arkadaşlarıma bir ithamda bulunamam. Şunu bir kez daha açıkça belirtmek istiyorum, Başkanımız Sayın Eyüp Eroğlu benden önceki yönetimlere sağladığı yardımları bana da yaparsa bu kulübün başkanlığına adayım. Sayın Başkanımızın o yönetimlere sağladığı yardımı bende bekliyorum. Yönetime aday olur ve seçilirsem Sayın Vekillerimizden, Mülki Amirlerimizden tabiî ki destek beklemek benimde en doğal hakkım. Onlar da Tokat'a hizmet etmek için bu zorlu görevlere talipler. Tokatspor'da Tokat'ın bir sorunudur. Bu sorunu çözmek için bu kulübün başında olanlara destek verilmesi gerekiyor. Bu kulüp kimsenin şahsi malı değildir. Tokat'ın kulübü ve takımıdır.

Şehirde konuşulan Ahmet Dursun hakkındaki görüşleriniz?
Burada Ahmet Dursun'un yaptığı teklifi bilmiyorum. Yapılan teklifleri de bilmiyorum. Onlar adına cevap vermek haddime düşmez. Ahmet Dursun'un teklifini de çok merak ediyorum. Acaba Ahmet'in amacı üzüm yemek mi, bağcıyı dövmek mi? Bu teklifi kongre süreci içerisinde net bir şekilde değerlendireceğim. Ama konuşulanlara bakılırsa bu olayın bana çok cazip gelmediği izlenimlerini bana vermektedir.

Geçen yıl geldiniz. Spor bilginize güvenip bir oluşum yaptınız. Bugünkü kurgunuzda neler var?
Sezon sonuna kadar o çizgi öyle devam etti. Biz geçen yıl takımın başına geldiğimizde dar bir bütçe yaptık. Bu bütçeyle de ligde kalmayı hedeflemiştik. Grubumuzda sezon başı düşen iki takım belliydi. Bu yıl bu şekilde takım bulunmamaktadır. Bu seneki ligin daha çetin geçmesini beklemekteyiz. Düşecek üç tane net takım varken, çok sağlam teknik ekip ve kadro oluşturmak zorundasınız. Eğer böyle bir görev üstlenirsek, hocamız, ekibimiz ve kadromuz hazır. İnanın bize böyle bir görev düşerse Tokatspor için gereğini yaparız. Başkan olursam ekibimle, teknik kadro ve takımımla hedefimiz ilk 5 olacak. Bu takımın yönetimini aldığımız zaman takımı emanet edeceğim hocam, futbolculuğu ve hocalık kariyeriyle ülkemizde üst düzey birisi olacak ve Tokat'ımıza da yakışan birisi olmak zorundadır. Uçak bileti açık tarihli olarak bizde beklemektedir. Bu hocayı Tokat'a getirirsem, Tokatspor taraftarları, heyecanlı bir lig yaşayacaklar. Tokatspor'u sevenleri çok seviyorum. Tüm hemşerilerime selam ve sevgilerimi gönderiyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
"Bu sevgi seli Erbaa'yı alır"