google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
TOKATSPOR’UN BU DURUMU BENİ ÜZÜYOR

TOKATSPOR’UN BU DURUMU BENİ ÜZÜYOR

Tokatspor’da da top koşturan 68 Aksaray Belediyespor takımının başarılı Serkan Gürses, “Doğup büyüdüğüm ilin takımı Tokatspor takımının bu durumu beni çok üzüyor” dedi.

10 Aralık 2019 - 10:21

68 Aksaray Belediyespor takımının başarılı futbolcusu ve Tokatspor takımının eski futbolcusu Serkan Gürses, maçtan sonu gazetemize konuştu.

Tokatspor’un tekrar eski günlerine döneceğine inandığını belirten Gürses, “Doğup büyüdüğüm ilin takımı Tokatspor takımının bu durumu beni çok üzüyor. Tokatspor takımının bu pırıl pırıl gençleri sahada iyi mücadele ettiler. Kendilerini tebrik ediyorum. Kendi takım arkadaşlarımı kutluyorum. Gerçekten bu sonuç bizim açımızdan iyi bir sonuç oldu. Tokatspor futbol takımına gelecek olursak; bu kadar sessizlik hiç hayra alamet değil. İlk defa eski takımımı bu kadar sessiz gördüm. İnşallah ben inanıyorum ki Tokatspor tekrar eski günlerine dönecektir. Bugün türbinde annem babam maçı izlediler. Onları oynadığım futbolla mutlu ettimse ne mutlu bana. Ailem bana her zaman destek veriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x