TSO’NUN YENİ BAŞKANI ALİ ÇELİK

TSO'NUN YENİ BAŞKANI ALİ ÇELİK

Ali Çelik ve Ahmet Arat'ın listelerinin yarıştığı seçimlerde Ali Çelik ve yönetimi meclis üyelerinin 13'ünün oyunu alarak Tokat Ticaret ve Sanayi Odası'nın Yönetim Kurulu Başkanı oldu

16 Nisan 2018 - 11:59 - Güncelleme: 08 Mayıs 2018 - 10:09

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası'nın 7 Nisan 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilen seçimleri sonrasında meclise girmeye hak kazanan 24 Meclis Üyesi, 14 Nisan 2018 Cumartesi günü 09.00'da yargı gözetiminde başlayan organ seçimleriyle, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve TOBB Genel Kurul Delegelerini belirledi.

 

Ali Çelik ve Ahmet Arat'ın listelerinin yarıştığı seçimlerde Ali Çelik ve yönetimi meclis üyelerinin 13'ünün oyunu alarak Tokat Ticaret ve Sanayi Odası'nın Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Ali Çelik'in yönetim listesinde Sinan Gökçe, Selahattin Giden, Naci Altın, Tuğran Arı, Gökhan Muratdağı ve Mustafa Resul Çam asil olarak yönetim kurulunda yer alırken; Hasan Şanlı, Murat Tosun, Harun İsot, Nihat Elibol, Halil Bayır ve Burak Dökülen yedek yönetim kurulu üyesi olarak belirlendi.

Disiplin Kurulu seçimlerinde de 2 liste ile gerçekleşen seçimlerde Başkan Ali Çelik'in listesi 24 Meclis Üyesinin 14'ünün oyunu aldı. Buna göre Yılmaz Kefeli, Azmi Kara, Erdal Uçar, Ömer Elibol, Fevzi Demirtaş, Ferdi Şentarlı Disiplin Kurulu Asil Üyeleri; Cumhur Aldemir, Ercan Gürer, Erkut Dizman, Ahmet Bay, Muharrem İçeloğlu ve Mehmet Çakmak da Disiplin Kurulu Yedek Üyesi olarak belirlendi.

TOBB Genel Kurulu Delegeleri'nde 2 listenin yarıştığı seçimlerde, Başkan Ali Çelik'in listesinden, Murat Tosun ve Nihat Elibol 24 meclis üyesinin 14'ünün oyunu alarak delege olarak belirlendi. Sinan Gökçe ve Halil Bayır ise TOBB Genel Kurul Yedek Delegeleri oldu.

HABER: Murat ONUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım