Turhal’a 9 milyonluk kapalı spor salonu

Turhal’a 9 milyonluk kapalı spor salonu

Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi, Turhal Belediyesi ve İlçe belediyelerinin katılımlarıyla Tokat merkez ve ilçelerimizde yapılacak olan spor kompleksleri kapsamında Turhal’a 9 Milyon TL değerinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonu yapılacak.

26 Şubat 2020 - 10:40

Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Tokat Valiliği, Tokat Belediyesi, Turhal Belediyesi ve İlçe belediyelerinin katılımlarıyla Tokat merkez ve ilçelerimizde yapılacak olan spor komplekslerinin imza töreni gerçekleştirdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrrem Kasapoğlu’nun katılımıyla düzenlenen programda protokol anlaşmaları imzalandı.

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler  yaptığı açıklamada, "İmzalanan protokol kapsamında Turhal’ımıza toplamda 9 Milyon TL değerinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonu yapacağız ve en kısa zamanda halkımızın hizmetine sunacağız. Başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrrem Kasapoğlu’na, Ak Parti Milletvekillerimiz Sayın Av. Özlem Zengin, Sayın Av. Yusuf Beyazıt ve Sayın Av. Mustafa Arslan, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Metin Polat’a ve Ak Parti Turhal İlçe Başkanımız Sayın Abdullah Ay’a teşekkürlerimizi sunarız." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x