“TURHAL’A KENDİMİ ADAMAYA GELDİM”

“TURHAL’A KENDİMİ ADAMAYA GELDİM”

AK Parti Turhal Belediye Başkan Adayı Harita Mühendisi İlker Bekler; 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesinde esnaf ziyaretlerine devam ediyor

12 Şubat 2019 - 16:11

Seçim gününe kadar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği yol haritası kapsamında Turhal’da çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağını belirten Başkan Adayı Harita Mühendisi İlker Bekler, Turhal için halkın nabzını en iyi tutan esnaflarla görüşmelerine devam ediyor.

AK Parti Tokat Milletvekili Av. Mustafa Arslan, AK Parti Turhal İlçe Başkanı Abdullah Ay, Turhal’ın önceki dönem Belediye Başkanlarından Duran Evren ve Ali Gözen’le birlikte esnafları, sivil toplum kuruluşlarını, odaları ve vatandaşları ziyarete devam eden İlker Bekler, Turhal için bugüne kadar emek vermiş tüm Belediye Başkanlarına teşekkür etti.

Ziyaretler sırasında vatandaşlarla hasbihal ederek, Turhal’a ilişkin görüşleri dinleyen Başkan Adayı Harita Mühendisi İlker Bekler “Çocuklarımızın, gençlerimizin umutla baktıkları bir gelecekleri için işimizi gönülden yapmaya geliyoruz.Hayalimiz, gayemiz, çabamız; İnsanlarımızın huzurla yaşadığı, daha yaşanabilir ve geleceğe miras bir Turhal’ı inşa etmektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik belirlediği vizyon doğrultusunda Gönül Belediyeciliği ile Turhal’ımızı kavuşturacağız. Kadın Kollarından, Gençlik Kollarına partimizin kuruluşundan bugüne kadar her daim yanımızda yer alan İlçe Teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Yine ziyaretlerimizde bizlere eşlik eden AK Parti Tokat Milletvekilimiz Av. Mustafa Arslan’a, önceki dönem Belediye Başkanlarımızdan Duran Evren’e ve Ali Gözen’e ayrıca İlçe Başkanımız Abdullah Ay’a özellikle teşekkür ediyorum. Yapacağımız çok iş, Turhal’ın hizmetine sunacağımız çok güzel projelerimiz var. Rabbim bizleri bu muhabbet ve teveccüh karşısında mahcup etmesin” dedi.

 

Kaynak: Sırrı Sürer

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x