Turhal’da su baskınlarına karşı kriz masası

Turhal'da su baskınlarına karşı kriz masası

Dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışın yol açtığı olumsuz koşullar sonrası vatandaşların mağduriyetlerinin biran önce giderilmesi için Turhal Belediyesi tarafından kriz masası oluşturuldu.

22 Ağustos 2019 - 11:45

Tokat’ın Turhal İlçesinde dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışın yol açtığı olumsuz koşullar sonrası vatandaşların mağduriyetlerinin biran önce giderilmesi için Turhal Belediyesi tarafından kriz masası oluşturuldu.

Olumsuz hava koşulları sonrası meydana gelen su baskınlarının anında giderilebilmesi için Belediye olarak kriz masası oluşturduklarını söyleyen Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler; “İlçemizde akşam saatlerinde meydana gelen sağanak yağışın ardından, vatandaşlarımızın mağdur olmaması ve gelen şikayetlere anında müdahale edilebilmesi için oluşturulan kriz masasıyla gelen şikayet ve talepleri de sahadaki ekiplere ileterek anında müdahale edilebilmesine imkan sağlanmıştır. Ev ve iş yerleri su baskınına maruz kalan vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için yoğun mesai harcayan ekiplerimiz, çöken yolların yeniden ulaşıma açılması için de yoğun çaba sarf etmektedir. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’de Kurtgöz dönemi
CHP’de Kurtgöz dönemi
Vali Balcı esnafı gezdi
Vali Balcı esnafı gezdi