google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
TURHAL TSO İLE HALKBANK ARASINDA PROTOKOL

TURHAL TSO İLE HALKBANK ARASINDA PROTOKOL

Turhal TSO ile Halkbank Turhal şubesi arasında "Paraf Ticari Kredi Kartı İle Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü" imzalandı

07 Ocak 2021 - 20:15

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Halkbankası Genel Müdürü Osman Arslan’ın katılımıyla gerçekleştirilen “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" Lansmanının ardından Odamız ve Halkbankası Turhal Şubesi arasında protokol imzalandı.

 

“Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Protokolü" Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz ve Halk Bankası Turhal Şube Müdürü Emin Öğütlü arasında  imzalandı.

 

İmzalanan protokol ile oda üyelerine tahsilat garantisi ve alıcıya 18 aya kadar vadeli ödeme esnekliği sağlanacak. Protokol ile ayrıca Mal ve hizmet alımlarında 540 güne varan taksit, vade veya esnek vade imkanının yanı sıra kredi, çek, senet, teminat mektubu yerine Paraf Ticari Kredi Kartları ile kolay ve uygun maliyetli ticaret imkanı sağlanacak ve nakit taşıma riski gibi operasyonel risklerde ortadan kalkmış olacak.

               

TAHSİLAT VE FİNANSMAN SIKINTISI OLMADAN TİCARET KOLAYLIĞI SAĞLAYACAK

Halkbank ile imzalanan Protokol ile ilgili açıklamalarda bulunan Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz; “Tedarik zincirinin güvenli işlemesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile Halkbank Genel Müdürü Sayın Osman Arslan arasında imzalanan “Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" lansman programının ardından Halkbank Turhal Şube Müdürlüğümüz ile protokol imzaladık. Protokol ile tüm üyelerimizin faydalanacağı, alıcı ve satıcının tahsilat, finansman sıkıntısı çekmeden ticaret yapmasını hedefliyoruz. Bu zorlu süreçte Halkbankası ile yapılan bu protokolle, nakit sıkıntısı çeken üyelerimizin finansman ihtiyacını karşılarken, üretimde ve ticarette de devamlılığı da sağlanmış oluyor. Daha fazla dayanışma ruhuna ihtiyacımız olduğu böyle bir dönemde Halkbankası ile yaptığımız bu protokol ile üyelerimiz nakit akışlarını rahatlatmış olacaklar. Üyelerimizin bu avantajlı finansman imkânından faydalanmaları menfaatlerine olacaktır. Yaklaşık yirmi gün önce benzer bir protokolü Ziraat Bankası Turhal Şube Müdürlüğü ile imzaladık. Bu vesileyle imzalanan protokollerin tüm üyelerimize ve KOBİ'lerimize hayırlı olmasını diliyorum. Projenin hayata geçirilmesinde sonsuz emekleri ve katkıları bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile Halkbankası Genel Müdürü Sayın Osman Arslan'a teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

HABER: Uğur USUK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ TOKAT TEŞKİLATINDA GÖREV DAĞILIMI
AK PARTİ TOKAT TEŞKİLATINDA GÖREV DAĞILIMI
BEYAZIT YAPTIRDIĞI BİNAYI KİTAPLARI İLE BİRLİKTE VAKFEDECEK
BEYAZIT YAPTIRDIĞI BİNAYI KİTAPLARI İLE BİRLİKTE VAKFEDECEK