>
TURHAL ÜLKÜ OCAKLARINDAN YANILTICI PAYLAŞIMA SERT TEPKİ

TURHAL ÜLKÜ OCAKLARINDAN YANILTICI PAYLAŞIMA SERT TEPKİ

Tokat’ta geçtiğimiz günlerde töreni yapılan Şehit Muammer Yiğit’in cenaze töreninde olaylar çıktığına dair yapılan yalan video paylaşımına Turhal Ülkü Ocaklarından sert tepki geldi.

13 Eylül 2021 - 21:06

Turhal Ülkü Ocakları tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Kirli oyunlarınızı, fikri çürümüşlüğünüzü ve siyasi hırslarınızı şehitlerimizden uzak tutun ve şehitlerimizi kirli oyunlarınıza alet etmekten vaz geçin” ifadeleri kullanıldı. Yapılan açıklama: “Eylül 2015 de Bingöl’ün Karlıova İlçesi’nde askeri zırhlı aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristlerin yola önceden döşedikleri mayını patlatması sonucu şehit olan uzman çavuş Musa Saydam'ın Kırıkkale’de düzenlenen Cenaze töreninde yaşanan olayları yeni diye sosyal medyada servis edip ve Turhallı şehidimiz Muammer Yiğit'in cenaze töreninde bakan ve milletvekilleri protesto edildi  diyerek Sosyal Medyada gündem oluşturmaya çalışan ve siyasi rant elde ekmekten çekinmeyen vatan millet ve devlet düşmanlarının oyunlarına gelmeyelim.

 

TURHAL’I BİLMİYORLAR

Görüyoruz ki sosyal medyada haberin aslını araştırmadan paylaşan ve inanan insanlar var. Bu tip insanlar 15'liler diyarı Kadim şehir Tokat'ı ve şehitler diyarı Turhal'ı hiç bilmiyor ve tanımıyorlar. Devletimizin bekası milletimizin güvenliği için Tokat'ın güzel insanları hiç bir fedakarlıktan kaçınmadığı gibi cenaze töreninde de dinimize örfümüze ve gelenek ve göreneklerimize ters bir durum içinde bulunmadılar ve hiç bir zaman bulunmayacaklardır.

 

GÖRÜNTÜLERİN ASLI YOKTUR

Şehidimizin cenaze törenine binlerce vatandaşımız gibi bizlerde bizzat katılmış olup şehidimizin son yolculuğuna dualarla tekbirlerle eşlik ederek şehidimize son görevimizi yerine getirdik.  Şehidimizin cenaze töreninde sosyal medyada yeni diye servis edilen görüntülerin aslı yoktur. Bu görüntüler Yüce Türk Milletinin birliğini ve beraberliğini bozmak isteyen çevreler tarafından yapılmaktadır.

 

İBRETLE TAKİP EDİYORUZ

Siyasi hırslarınız yüzünden düştüğünüz çukurları görüyor yaptığınız, yapacağınız algı operasyonlarını ibretle takip ediyor ve kurduğunuz oyunları bozmak için mücadelemize devam ediyoruz. Asil Türk milleti sizin gibi sosyal medya çukurlarına meydanı boş bırakmayacak ve zamanı geldiğinde size en güzel cevabı verecektir.

15'liler diyarı Kadim şehir Tokat ve Şehitler diyarı güzel Turhal'ın sağduyulu insanları sizin kirli oyunlarınıza gelmeyecek kurduğunuz kirli oyunları ve algı yönetimini Yüce Türk Milleti gibi bozmaya devam edecektir. Siyasi hırsınıza ve kirli algılarınıza şehitlerimizi alet etmekten vaz geçin. Bu şekilde devam etmeye kalkarsanız karşınızda bundan önce bulduğunuz gibi yine Türk milletinin asil evlatlarını bulacaksınız. Kirli oyunlarınızı, fikri çürümüşlüğünüzü ve siyasi hırslarınızı şehitlerimizden uzak tutun ve şehitlerimizi kirli oyunlarınıza alet etmekten vaz geçin” şeklinde oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOKAT’TA PROJELERİ HIZLANDIRACAĞIZ
TOKAT’TA PROJELERİ HIZLANDIRACAĞIZ
Patlayan lastik kaza yaptırdı: 4 yaralı
Patlayan lastik kaza yaptırdı: 4 yaralı