TURHALLILAR DERNEĞİ İŞADAMLARI İLE BİRARAYA GELDİ

TURHALLILAR DERNEĞİ İŞADAMLARI İLE BİRARAYA GELDİ

Ankara Turhallılar Dernek Başkanı Ceyhun Beken Ankara ve çevre illerde faaliyet gösteren işadamlarını Ankara'da biraraya getirerek güzel bir toplantıya damga vurdu.

09 Şubat 2018 - 11:10 - Güncelleme: 15 Şubat 2018 - 17:00

Ankara Turhallılar Derneği Başkanı Beken ve yönetimi işadamlarının birarada olacağı yemekli bir toplantı yaptı. Ankara'da faaliyet gösteren derneğin geleneksel hale getirdiği iftar proğramlarının bir başka versiyonu olarak ağırlıklı işadamlarından oluşan yeni konsept toplantısı 6 Şubat akşamı Ankara Oran'da One Tower Cheff  Restaurant ve Pelit AŞ. sahibi Ahmet Pelit ev sahipliğinde gerçekleşti. Ankara'da çeşitli faaliyet alanlarında ticari işletmeleri olan Tokatlıların gönül birliği ile katıldığı gecede dernek başkanı Ceyhun Beken “İlimizden uzakta başkentte hemşehrilerimizle birarada böylesi toplantı gerçekleştirdik. Burada amacımız memleketimizin güzel insanları ile dostlarımızla birlikte güzel bir akşam geçirerek  hem memleketimizle hem yaşadığımız bu şehirde birlikteliğimizi daha sıcak ortamlara taşımak. Önümüzdeki günlerde de farklı faaliyet alanları ile yine bir arada olmak üzere tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 
Turhallılar Derneğinin organizasyonu ile biraya gelinen yemeğe  İşadamları Ahmet Pelit, Mürsel Güven, Ahmet Sami Ülkü, Erdoğan Karadağ, Ender Demirtaş,  Özkan Özçelik, Hüseyin Duman, Devlet Şankazan, Semih Santer, Erhan Öztürk, Salim Uçak, Hüseyin Alpat, Erdinç Avşar, Ayhan Karayama, Kenan Türk, Mehmet Akıllı, Mustafa Artuç, Gökçen Erdoğan, Mine Baş, Mehmet Başal, Dursun Evcil, Mesut Duman, Mustafa Yılmaz, Salih Sarıkaya, Serkan Sarıkaya, Derya Şahin Şener, Faruk Çam ve Tokat Haber Gazetemizden Kemal Özdilek katıldılar. 

Bugüne kadar Ankara’da pekçok faaliyet içerisinde aktif rol üstlenen Ankara Turhallılar Derneği bu organizasyonu ile yine farklı bir ilke imza atmış oldu. Gecenin orgazine edilmesine damga vuran dernek başkanı Ceyhun Beken “ Büyükşehirlerde insanların biraraya gelmesi çok daha zor oluyor. Bu gerekçe ile derneğimiz çatısı altında zaman zaman benzer faaliyet gerçekleştiriyor ve elimizden geldiğince dostluk ilişkilerimizi daha samimi tutmaya çalışıyoruz. Bu güzellikleri yaşatmak üzerede derneğimiz yine aynı duygu ve düşünceler ile faaliyetlerine devam edecektir, faaliyetlerimize destek veren sayın Ahmet Pelit beyede ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
O GELİYOR
O GELİYOR
‘Sıfır Atık’la en şık defile
‘Sıfır Atık’la en şık defile