TURHALSPOR ANTALYA’DA KAMPA GİRDİ

TURHALSPOR ANTALYA’DA KAMPA GİRDİ

Turhalspor takımının başarılı futbolcusu Sami Tanyeli ikinci yarıdaki hedeflerini spor müdürümüz Arif Sağdıç’a açıkladı.

11 Ocak 2019 - 10:37

Antalya’da kampa giren Turhalspor’un başarılı futbolcusu Sami Tanyeli gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Sami, “Turhalspor olarak bal liginde ilk yarıda bize yakışmayan futbol oynadık ve puanlar kaybettik. Ligde ilk yarı itibarı ile sıralamada bizi mutlu etmeyen bir yerde ligi bitirdik. Bu sıralama yılların köklü takımına hiçte yakışmadı.Artık ilk yarı sevabı ile günahı ile bizim için sona erdi ikinci yarıda Turhalspor takımı için yeni bir sayfa açılıyor. Bu sayfada camiayı mutlu eden bir yerde ikinci yarıya başlayıp bitirmek aslı görevimiz. Turhalspor takımı Antalya’da ikinci yarı için kampa girdi ve çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz. Takımdan dört arkadaşımız ayrıldı onların yerine gelen sporcu arkadaşlarımız var. Fatih Ceylan Ceyhan Belediyespor takımından geldi. Gelecek sporcularımız var. İkinci yarıya güçlü bir takımla başlamak için yöneticilerimiz gece gündüz çalışıyorlar. 8,günlük kamp yapacağız” dedi.

Kamp sonrası Turhal’a dönüp lig maçları için kendi tesislerinde çalışmalara devam edeceklerini söyleyen Sami, “İkinci yarıya umutla başlayıp ligi iyi bir yerde başarılı takım olarak bitirmek istiyoruz. Kampta ilk hazırlık maçında  1. Gurup lideri olan bal ligi takımı Mardinspor’u 1 - 0, yendik bu maçta golümüzü  takımın golcü futbolcusu Abdulaziz attı. Rakibi on kişi kalan takımımız yendi. İkinci yarının ilk maçında Kastamonu il özel idarespor  takımı ile oynayacağız. Bu maçta hedefimiz sahadan üç puanla ayrılmak olacaktır. Bu maçı da kayıpsız atlatıp ikinci yarıya galibiyetle başlamak  için kilitlenmeliyiz. Turhalspor takımının bir neferi olarak Antalya’dan tüm taraftarlarımıza mesaj gönderiyorum. Bal liginde ikinci yarıda tüm taraftarların mutlu olacağı bir Turhalspor takımını sahada izleyecekler. Şuan ligde 11. puanla ligde dokuzuncu sıradayız. Bu puan ve sıralama bize yakışan bir sıralama değil ikinci yarıda bunu tersine döndüreceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • turhaldan
    5 ay önce
    Hiç mi Turhalspor resmi yok sitenizde de başka takım resmi koydunuz habere? bari turhalspor face sayfasından alın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza