Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu İlk toplantısını...

Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu İlk toplantısını gerçekleştirdi

Tokat Kent Konseyi Başkanlığı bünyesinde Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu oluşturuldu ve grup ilk toplantısını gerçekleştirdi

19 Haziran 2019 - 11:13

Tokat Kent Konseyi Başkanlığının Genel Kurulu seçimlerinde yeniden başkan seçilen Abdullah Gürbüz yeni yönetimle birlikte çalışma grupları oluşturduklarını ve bu grupların Tokat’ın daha iyi tanıtılması ve Tokat Turizminin canlandırılması için çalışmalarında yapılacağını belirtmiş ve bu çalışmaları yapacak çalışma grubu oluşturulacağını söylemişti.

Tokat Kent Konseyi Başkanlığı bünyesinde Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu oluşturuldu ve grup ilk toplantısını Tokat Kent Konseyi Toplantı Salonunda gerçekleştirdi. Toplantıya Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Selahattin Adıgüzel, Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu Başkanı Süleyman Üzümcü ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz, “ Tokat Kent Konseyi olarak yeni bir yapılanmaya gittik. Çeşitli gruplar oluşturarak şehrimiz için neler yapabiliriz, şehrimizin turizmini nasıl canlandırabiliriz ve Tokatımızı nasıl dünyaya açabiliriz konularında çalışmalar yapmaya başlayacağız. Ben sen davası gütmeden biz olmak için bu gruplarımızı oluşturduk. Herkes taşın altına elini koymalı ve bu güzel şehrimiz her anlamda değer kazanmalıdır.”dedi.

Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci ise, “Şehrimizin  tanıtılması ve daha iyi yerlere gelmesi için gerek Belediye Başkanımız Av. Eyüp Eroğlu gerekse ben her türlü desteği sağlamaya hazırız. Herşey Tokatımız için.”dedi.

Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu Başkanı Süleyman Üzümcü ise, “Bizler tamamen gönüllülük esasına dayanarak bu güzel şehrimizin güzelliklerini gerek Türkiye’ye gerekse dünyaya duyurmak için projeler üreterek Tokatımızın turizm ve tanıtımında aktif olarak görev almak istiyoruz. Bunun içinde yapacağımız çalışmalarla sunacağımız projelerle şehrimizi daha iyi noktalara getireceğimize eminim. Ben şimdiden emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.

Konuşmalar sonrasında gerçekleşen toplantıda Tokat’ın tanıtımı ve Tokat turizminin canlandırılması için neler yapılabileceği konusunda fikir alış verişinde bulunularak, en kısa zamanda bu projelerin hayata geçirilmesi kararı alındı.

Oluşturulan Tokat Kent Konseyi Çalışma Kurulu Yönetimi şu isimlerden oluştu:

Başkan Süleyman Üzümcü

As Başkan Mahmut Coşkun

Başkan Yardımcısı Kenan Kayhan

Başkan Yardımcısı Ozan Emre Cinkılıç

Başkan Yardımcısı Seyit Ali Kırdan

Başkan Yardımcısı Tuna Özgür

Genel Sekreter Gülşah Sansar

Grafik-Tasarım Sorumlusu Bilal Koç

Etkinlik Sorumlusu Fatma Esin Tuna

Basın Sorumlusu Merter Uçgunoğlu

Sosyal Medya Sorumlusu Muhammed Sefa Şeker

Yönetim Kurulu Üyeleri Çağlan Aydemir, Fatih Kılıç, Hacer Doğan, Hasan Erdem, Hüseyin Kömür, İlknur Yazar, Leyla Doğan, Mihriban Koçaker, Murat Şahin, Selehattin Adıgüzel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x