google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Türk Kızılay’ı ile protokol

Türk Kızılay'ı ile protokol

Türk Kızılay'ı tarafından Tokat Belediyesi Aşevine 1 ton 800 kilogram kurban eti bağışı yapıldı. Türk Kızılay'ı Genel Merkezi tarafından tıra yüklenen 1 ton 800 kilogram adak kurban eti bağışı Tokat Belediyesi Aşevine teslim edildi.

31 Ağustos 2020 - 11:55


Tırdan Aşevine indirilen kurban etleri sosyal market aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılacak. Türk Kızılay'ı Tokat Şube Başkanı Faruk Delen ile protokol imzalayan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu değerlendirmelerde bulundu. 
Başkan Eroğlu, aşevi sosyal market üzerinden ihtiyaçlı ailelere et ulaştırılmak üzere Kızılay ile protokole imza attıklarını kaydetti.  Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Kızılay, ülkemizin ve Tokat'ımızın gözbebeğidir. Her geçen gün daha da büyüyerek, mazluma el atarak çalışmalarına devam ediyor. Yardım denilince, ihtiyaç sahibi denilince akla gelen kuruluşlar vardır. Kızılay'da gözle görülür müthiş çalışmalara imza attılar. Pandemi sürecinde her yerde Kızılay'ı gördük. Bir taraftan tırlarımız devamlı burada.
Kızılay Tokat şubemizle yaptığımız protokolle Tokat Belediyesi Aşevi üzerinden ihtiyaç sahibi ailelere bağışlanan etlerin ulaştırılması için çalışmalarımızı başlattık. Şuanda aşevimizin marketinde duruyor ve ihtiyaç sahibi ailelere teslim edilecek” dedi.
Yapılan desteklerle ihtiyaç sahibi ailelere yardımların devam edeceğini ifade eden Başkan Eroğlu, Kızılay'a adak kurbanı bağışında bulunarak sosyal projelere destek olan vatandaşlara teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ TOKAT TEŞKİLATINDA GÖREV DAĞILIMI
AK PARTİ TOKAT TEŞKİLATINDA GÖREV DAĞILIMI
BEYAZIT YAPTIRDIĞI BİNAYI KİTAPLARI İLE BİRLİKTE VAKFEDECEK
BEYAZIT YAPTIRDIĞI BİNAYI KİTAPLARI İLE BİRLİKTE VAKFEDECEK