ÜÇER Her Fabrika Birer Kaledir

ÜÇER Her Fabrika Birer Kaledir

Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Turhal'da üretim yapan fabrikaları ziyaret etti. Ziyaretler sonrası açıklama yapan Kaymakam Üçer, “ Bildiğiniz gibi ülkemizin en önemli meselelerinden birisi de üretim ve istihdamdır. Unutmayalım ki Her fabrika bir kaledir” dedi.

03 Kasım 2018 - 11:59 - Güncelleme: 27 Nisan 2020 - 21:24


Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer ilçede üretim yapan ve istihdama katkı sağlayan Hayka Tekstil Fabrikası, Mesa Hazır Beton Fabrikası, Çelikçiler Tekstil Fabrikası ve Score Sport Spor Malzemeleri Ltd.Şti. oyuncak fabrikasını ziyaret etti. Kaymakam Üçer ziyaretlerde fabrikaların üretim tesislerini gezerek incelemelerde bulunup çalışmalar hakkında firma yetkililerinden bilgiler aldı.
 Yaptığı incelemeler sonrası bir açıklama yapan Kaymakam Üçer, “Değişen ve gelişen ülkemizde ilçemizdeki işsizliği önlenmesi açısından önemli sayıda istihdam oluşturan fabrikalarımızı bulduğum her fırsatta ziyaret ediyorum. Bildiğiniz gibi ülkemizin en önemli meselelerinden birisi de üretim ve istihdamdır. ”Her fabrika bir kaledir” sözünden hareketle de üretim ve istihdamlarından dolayı ilçemiz ekonomisine büyük katkı sağlayan, işsizliğe ciddi manada çare olan fabrikalarımızın her zaman yanınızdayız” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarım Müdürlüğü’nden sınav duyurusu
Tarım Müdürlüğü’nden sınav duyurusu
İçişleri Bakanlığı: 32 ilde karantina uygulanıyor
İçişleri Bakanlığı: 32 ilde karantina uygulanıyor