“Ülkemizin ciddi bir muhalefet sorunu var”

“Ülkemizin ciddi bir muhalefet sorunu var”

AK Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresine katılan AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Karşımızda yalanı adeta elbise gibi giyen, hiç çekinmeden, hiç imtina etmeden kolayca ifade eden bir muhalefet anlayışı var. Milletin sevinciyle sevinemeyen, derdini ile dertlenemeyen bir muhalefet bloğu anlayışı var. Özetle ülkemizin ciddi bir muhalefet sorunu var" dedi.

21 Eylül 2020 - 10:27

AK Parti Tokat Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi, 26 Haziran Atatürk Kültür Merkezi bahçesinde yapıldı. Gerçekleştirilen kongreye AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, Artvin Milletvekili E. Erkan Balta, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Sivas ve Amasya İl Başkanları, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, İl Başkanı Metin Polat Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kadın Kolları İl Başkanı Havva Sabuncuoğlu, Gençlik Kolları İl Başkanı Mesut Aktürk, İlçe Başkanları, belde belediye başkanları ve delegeler katıldı.

Genel Merkez tarafından Merkez İlçe Başkanlığını atanan Ömer Faruk Doğanöz’ün konuşmasının ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Başkanı Metin Polat ve Milletvekilleri Mustafa Arslan ile Yusuf Beyazıt konuşma yaparak yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

 

“Karşımızda yalanı adeta elbise gibi giyen muhalefet anlayışı var”

Kongreye katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ise ülkede ciddi bir muhalefet sorunu bulunduğunu kaydederek,  muhalefetin kolayca yalan söyleyebildiğini söyledi. Kandemir; ''Karşımızda yalanı adeta elbise gibi giyen, hiç çekinmeden, hiç imtina etmeden kolayca ifade eden bir muhalefet anlayışı var. Hiç de çekinmiyorlar. Milletin sevinciyle sevinemeyen, derdi ile dertlenmeyen bir muhalefet bloğu anlayışı var. Şunun şurasında Karadeniz'de gaz bulmuşsunuz. Ya da salgın sürecinde olağanüstü başarılı bir performans göstermiş Türkiye. 'Gururla tebrik ediyoruz sizi, şükür gaz bulundu. Türkiye'nin cari açığı düşecek. Ülke zenginleşecek. Milletimiz daha fazla refah içerisinde yaşayacak' diyemeyen, dudak ucuyla, bunu nasıl itibarsızlaştırırız diye siyaset üreten bir muhalefet bloğu var. Dün hasım gibi gözükenlerin bir anda nasıl hısım olduklarını da gördük biz" diye konuştu.

Başkan Doğanöz oldu

Artvin Milletvekili E. Erkan Balta’nın divan başkanlığını yaptığı kongrede konuşmaların ardından yapılan seçimle Merkez İlçe Başkanlığına atanan Ömer Faruk Doğanöz Merkez İlçe Başkanlığı'na seçildi.

Kaynak: Sırrı Sürer

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YIKIM BAŞLADI
YIKIM BAŞLADI
Gökçeli Barajı'nda sona gelindi
Gökçeli Barajı'nda sona gelindi