Üniversite güvenlik toplantısı yapıldı

Üniversite güvenlik toplantısı yapıldı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi ve Yüksekokulları ile üniversite yurdunun sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü Üniversite Güvenlik Toplantısı, Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında Valilik Toplantı salonunda gerçekleştirildi

13 Eylül 2018 - 00:53

Toplantıda, Yüksek Öğrenimde yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla alınan genel güvenlik tedbirleri görüşülerek, mevcut çalışmalar, üniversitede muhtemel asayiş olayları ile yurtların ulaşım ve güvenlik sorunları ele alınarak değerlendirmeler yapıldı.

Hayırlı ve sorunsuz bir Eğitim-Öğretim yılı geçirilmesi temennisinde bulunan Vali Toraman, toplantının sonunda yaşanabilecek olumsuz durumların önlenmesi açısından tüm ilgili kurumların koordinasyon içerisinde çalışarak üniversite ve yurt bölgelerinde öğrencilerle ilgili gerekli tedbirlerin alınmasını istedi.

Toplantıya Vali Dr. Ömer Toraman’ın yanı sıra, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Vali, Yardımcısı Mehmet Suphi Küsbeci, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Hidayet Arıkan’da  katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kebap tartışmasına tuz serptiler
Kebap tartışmasına tuz serptiler
Sağanak yağış sele dönüştü
Sağanak yağış sele dönüştü