Vali Balcı: İçiniz ferah olsun

Vali Balcı: İçiniz ferah olsun

Tokat Valisi Ozan Balcı, “Sevgili öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz, okullarımızda gerekli sağlık ve güvenlik tedbirlerini aldık. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız, titiz ve hassasiyetle eğitim öğretime hazır. Gönlünüz rahat, içiniz ferah olsun”

22 Eylül 2020 - 12:04

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle mesaj yayınladı. Yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Vali Balcı, “Sevgili öğrencilerimiz ve değerli velilerimiz, okullarımızda gerekli sağlık ve güvenlik tedbirlerini aldık. Okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve eğitim camiamız, titiz ve hassasiyetle eğitim öğretime hazır. Gönlünüz rahat, içiniz ferah olsun” dedi.

Vali Balcı’nın mesajı şöyle: “Değerli öğretmenlerimiz, okul yöneticilerimiz ve eğitim camiamız, bugünümüzü ve yarınlarımızı imar ederek daha müreffeh kılmak adına sevgiyle, sabırla, şefkatle, merhametle ve fedakârlıkla yürüttüğünüz tüm çalışmalarınız ve emeğiniz bizler için çok değerlidir. Pandemi sürecinde başladığımız uzaktan eğitim döneminde sarf ettiğiniz gayret hem öğrencilerimizin akademik gelişimlerinin kesintiye uğramaması hem de psikolojik olarak güçlü kalabilmeleri noktasında ciddi bir rol üstlendi. Özverili çalışmalarınızın bu eğitim öğretim yılında da aynı şekilde devam edeceğinden şüphemiz yoktur. Yüz yüze eğitim uygulamalarının salgınla mücadele kapsamında da sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için öğrencilerimize yapacağınız rehberlik çok değerli. Destek ve gayretleriniz için teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim öğretim yılının ülkemize, milletimize, Tokat’ımıza ve eğitim camiamıza, başarılarla dolu, hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyor; değerli öğretmenlerimize, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize ve Tokatlı hemşehrilerime sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokatlı Demir Adam Mikail’in hedefi spor
Tokatlı Demir Adam Mikail’in hedefi spor
 Müdür ve 3 şube müdürüne koronavirüs karantinası
Müdür ve 3 şube müdürüne koronavirüs karantinası