Vali Balcı, İdlib Gazilerini ziyaret etti

Vali Balcı, İdlib Gazilerini ziyaret etti

Vali Dr. Ozan Balcı, İdlib'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu yaralanan Gazi Yasin Erciyas'ı Turhal'da, Gazi Mustafa Atasoy'u Zile Belkaya köyünde ziyaret etti

07 Mart 2020 - 11:36


Gazi Yasin Erciyas'ı tedavisi devam eden Turhal'daki evinde ziyaret ederek eden Vali Dr. Ozan Balcı,  sohbet ettiği gazi Eryisa'a herhangi bir talebi olup olmadığını sordu. Vali Dr. Ozan Balcı, Gazi Yasin Erciyas ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti. Gazilerimizin millet adına canını, kanını, uzuvlarını feda eden kahraman insanlar olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimiz her zaman yanınızda. Allah şifa versin, sizleri vatana, millete bağışlasın. Bizlerde her zaman sizlerin yanındayız bir isteğiniz olduğu zaman bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Sizler bizlere emanetsiniz, çekinmeden her türlü talebinizi iletebilirsiniz.” dedi. 
Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra İdlib'de rejim unsurlarının saldırısı sonucu yaralanan Gazi  Mustafa Atasoy'u Zile'ye bağlı Belkaya köyündeki evinde ziyaret etti. Vali Dr. Ozan Balcı, bir süre sohbet edip talep ve isteği olup olmadığını sorduğu Gazi Mustafa Atasoy ve ailesine geçmiş olsun ve acil şifalar dileklerini iletti. 
Vali Dr. Ozan Balcı ziyaretini Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Turhal Kaymakamı Zile Kaymakam Vekili Ali Gökay, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Jandarma Komutanı Murat Kınay, İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mahmut Özdemir, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Tokat Şubesi Başkanı Bilal Özmen, Türkiye Harp Malülleri Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Tokat Şube Başkanı İbrahim Güleç ile birlikte gerçekleştirdi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Reşadiye'de bir köye daha karantina
Reşadiye'de bir köye daha karantina