Vali Balcı, Kaymakamlarla toplantı yaptı

Vali Balcı, Kaymakamlarla toplantı yaptı

​​​​​​​Kaymakamlarla video konferans yöntemiyle toplantı yapan Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı “Memleketimizin ve milletimizin derdini dert edinerek, yüreğimizde hissederek, yorulmadan, yılmadan, aşkla, şevkle çalışıyoruz” dedi.

30 Eylül 2020 - 15:47

Tokat Valisi Ozan Balcı başkalığından Kaymakamlar toplantısı gerçekleşti. Toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Vali Yardımcıları Osman Sarı, Remzi Oğuz Yılmaz ile video konferans yolu ile ilçe kaymakamları katıldı.

Vali Dr. Ozan Balcı, Kaymakamlardan ilçelerin genel durumu, yapılan yatırımlar, yürütülen hizmetler ile Koronavirüs ile Mücadelede Uygulanan Tedbirler, KÖYDES ve Özel İdare Yatırımları, Tarım Tokat Projeleri, Kültür ve Turizm yatırımları, Kırsal altyapı yatırımları, Eğitim yatırımları, Kadın kooperatifleri, Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi, 5 Yılda 500 Bin Koyun projesi ve seracılık projesi ile diğer projeler ve hakkında yürütülen çalışmalar ele alındı.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Memleketimizin ve milletimizin derdini dert edinerek, yüreğimizde hissederek, yorulmadan, yılmadan, aşkla, şevkle çalışıyoruz. Hepimiz devletimizin ve milletimizin işini yapıyoruz. Vatandaşlarımızın işlerini ve yaşamlarını kolaylaştırmak, huzuruna ve refahına katkı sağlamak için çalışmaya, sahada olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka