Vali Balcı ziyaretlerine devam ediyor

Vali Balcı ziyaretlerine devam ediyor

​​​​​​​Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Erbaa Keçeci Baba (Ahi Mahmut Veli), Keçeci Jandarma Karakol Komutanlığı, Çerdiğin Jandarma Karakol Komutanlığı ve  Çerdiğin Köyü’nü  ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

30 Eylül 2020 - 15:49 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 15:54

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı inceleme gezilerine devam ediyor. Balcı kapsamda Erbaa Keçeci Baba (Ahi Mahmut Veli), Keçeci Jandarma Karakol Komutanlığı, Çerdiğin Jandarma Karakol Komutanlığı ve  Çerdiğin Köyü’nü  ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

 

Keçeci ziyareti

Keçeci Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı,  askerlerle bir süre sohbet etti. Yürütülen çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, devletimizin milletimizin bekası, ülkemizin bütünlüğü için fedakarca görev yapan Mehmetçiklerimize hayırlı görevler diledi.
Vali Dr. Ozan Balcı daha sonra Keçeci Köyü’nde bulunan Keçeci Baba (Ahi Mahmut Veli) Türbesini ziyaret ederek  türbe ile ilgili bilgi aldı. Türbeyi ve ziyaretçilerin kullandıkları kurban kesim alanları, aşevi ve sosyal alanlarda incelemelerde bulunan Vali Ozan Balcı, ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı. Vali Dr. Ozan Balcı, “Devletimiz ve milletimizin imkanları ile her zaman vatandaşlarımızın yanında olduk, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

 

Çerdiğin Karakol Komutanlığı ziyareti 

Vali Dr. Ozan Balcı, Çerdiğin Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı. Mehmetçiklerin gece gündüz demeden kahramanca  görev yaptıklarını belirterek, vatan bekçilerine kazasız belasız, hayırlı görevler diledi. 

 

Çerdiğin Köyü ziyareti 
Son olarak Çerdiğin Köyünü ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vali Dr. Ozan Balcı, ziyarette Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var projesi kapsamında 5 Yılda 500 Bin Koyun hedefi ile bu sene dağıtımına devam edilen 100 Bin Koyun projesine başvuruda bulunmaları için vatandaşlara teşvikte bulundu.  Vali Dr. Ozan Balcı, “Hemşerilerimiz için hep birlikte, bütün kurum ve kuruluşlarımızla beraber yılmadan yorulmadan çalışıyoruz. Çalışmalarda ve projelerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yatırımlarımız memleketimize, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

 

 Vali Dr. Ozan Balcı program kapsamında Gökdere, Hacıali, Albelen, Osmanköy, Sokutaş, Keçeci, Azizbaba, Çerdiğin, Sarıyaprak, Halilalan, Eskiköy, Bozatalan, Emirseyit yol güzergahlarında incelemelerde bulundu.  Ziyaret ve incelemelere Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Albay Murat Kınay ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe katıldı.

 

2020/09/2020-09-30-15-54-41.jpg
2020/09/2020-09-30-15-54-44.jpg
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka