Vali Erbaa’da inceleme gezisi yaptı

Vali Erbaa'da inceleme gezisi yaptı

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı Erbaa ilçesinde bir dizi incelemelerde bulundu. Vali Dr. Ozan Balcı Erbaa İlçesi temaslarına KÖYDES yatırımları kapsamında yapımı devam eden Dokuzçam köyü grup yolunda incelemelerde bulunarak başladı. Valimiz 3.9 km.lik yolun şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

21 Eylül 2020 - 10:16 - Güncelleme: 21 Eylül 2020 - 10:19

Ziyaret ve temaslarına  Akgün köyü ziyareti ile devam eden Vali Dr. Ozan Balcı burada vatandaşlarımızla bir araya geldi. Bir süre sohbet ettiği vatandaşların taleplerini dinleyen Vali, çocuklara da kitap hediye etti.

Engelli Köyü Dildos Yaylası Ziyareti

Vali Dr. Ozan Balcı Engelli Köyü Dildos yaylasına ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldi. Sohbet ettiği vatandaşların ihtiyaç ve  taleplerini dinledi. Vali Dr. Ozan Balcı ziyaretlerinde şu açıklamalara yer verdi ; “Tokat’lı hemşerilerimiz için hep birlikte yılmadan yorulmadan aşkla şevkle, banane demeden çalışıyoruz. Çalışmalarda ve projelerde emeği geçen herkese, işçisinden mühendisine kadar tek tek teşekkür etmek istiyorum. Yatırımlarımız Tokatımıza, Memleketimize, Milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. Projelerimizi en kısa sürede tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine alacağız” dedi.

İnceleme ve temaslara Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra, Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, ilçe protokolü ile İl Genel Meclis üyeleri eşlik etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta intihar girişimi
Tokat’ta intihar girişimi
Muhtar cinsel istismar iddiasıyla tutuklandı
Muhtar cinsel istismar iddiasıyla tutuklandı