Validen İstihdama Tam Destek

Validen İstihdama Tam Destek

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünden çalışmaları, gerçekleştirilen ve planlanan yatırımlar ile önerilen projelerle ilgili brifing aldı. Toplantıda konuşan Vali Balcı OSB'de istihdamın artırılması için çalışacağını ve bu konuda her türlü desteği vereceğini ifade etti.

21 Aralık 2018 - 11:45


Tokat Valiliği toplantı salonunda yapılan sunumda, İl Müdürü Halil İbrahim Yüksel ve şube müdürleri; teşkilat yapısı, kadro ve personel durumu, araç ve makina parkı, sanayi kuruluşları, işletmeler ve çalışan sayıları, piyasa gözetimi ve denetim faaliyetleri, Tokat ve İlçelerdeki OSB'ler, metroloji ve standardizasyon, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği, TEKNOKENT, İŞGEM, ortak üretim merkezi, devam eden ve takip edilmesi gereken yatırım ve projeler, ilimizin ekonomik durumuna katkı sağlayacağı düşünülen yatırım ve proje önerileri, ilimizde yapılabilecek uygun özel sektör yatırım konuları ile ilgili Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı'ya detaylı bilgiler verdi.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, brifingin güzel hazırlanmış olduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. Vali Ozan Balcı, Tokat Yeni Sanayi Sitesi, Tokat Bilim Merkezi, AR-GE Merkezi, Tasarım Merkezi, Deneyap Laboratuvarı ve Coğrafi İşaretlerle ilgili çalışmaların bitirilmesini istedi. OSB'deki istihdamların artırılmasını önemsediğini belirten Vali Ozan Balcı, istihdamın artırılması için çalışacağını ve bu konuda her türlü desteği vereceğini ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x