VEFALI DOSTAN NEZAKET ZİYARETİ

VEFALI DOSTAN NEZAKET ZİYARETİ

Tokatspor takımında 1980-1983 yıllarında bordo beyaz formayı başarı ile giyen eski futbolcumuzdan anlamlı ziyaret.

07 Eylül 2020 - 10:17

Tokatspor takımında oynadığı futbolla gönülleri fetheden Sivaslı Kayhan Kaymaz, Cumartesi günü ilimize gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Efsane eski futbolcumuz önce o yıllarda takımın teknik direktörlüğünü yapan Ercan Süsoy hoca ve eski takım arkadaşları Selahattin Külcüoğlu Hıdır, eski futbolculardan Yavuz Konyar ve gazetemiz spor müdürü Arif Sağdıç’ı kısa da olsa ziyaret etti.

Eski teknik direktör Ercan Süsoy hoca ziyaretle ilgili şunları söyledi: “Tokatspor futbol takımının eski efsane devirlerinde o ekipte yer alan kendi futbolcumuz gibi yetiştirdiğimiz futbolcu gibi takımımıza hizmet eden Kayhan Kaymaz bizleri ziyaret etti. Bizler eski futbolcumuzun bu ziyaretinden çok mutlu olduk. Tokatta 1-2 saat gibi kısa bir süre kalan Kayhan’ı Selahattin ve Yavuz’la eski anıları tazelediler. Futbol oynadığı yılların anılarını tazelediler. Futbol oynadığı yıllarda çizgi adamı olarak Rıdvan’dan daha süratli bir kanat adamı olarak Tokatspor takımına çok maç kazandırmıştı.”

Eski futbolcu Kayhan Kaymaz ise kısa ziyareti ile ilgili şunları söyledi: “Yıllar sonra da olsa futbol oynadığım Tokat ilini ve eski dostları ziyaret etmek gerçekten çok iyi bir duygu benim için. Başta eski hocam Ercan Süsoy, takım arkadaşım Selahattin Külcüoğlu ve eski futbolcu arkadaşım Yavuz Konyar’la anılarımızı paylaştık. Çok şükür hepsini de sağlıklı sıhhatli gördüm. İnşallah ilerleyen zamanda yine bir ziyaret edip tüm eski takım arkadaşlarımla anılarımı tazelemek istiyorum. Tüm Tokatlı hemşerilerime selam ve saygılarımı gönderiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka