Vergi rekortmenlerine ödül

Vergi rekortmenlerine ödül

Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar yemeği sonrasında ilçede vergi rekortmenleri sıralamasında dereceye giren mükelleflere ödül verildi.

15 Mayıs 2019 - 11:03

Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Zile'de düzenlenen vergi ödül töreni öncesinde iftar organizasyonu yapıldı. Organizasyona Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora ve Genel Sekreter Murat Yılmaz katılırken, vergi rekortmenleri askeri ve devlet erkanı tarafından da yalnız bırakılmadı. Tokat Valisi Dr Ozan Balcı, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Zile Kaymakamı Kubilay Ant, Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın ile birlikte bürokratlar, sivil toplum örgütü liderleri, oda ve borsa başkanları ve işadamları düzenlenen geceye katılım gösterdi. Açılan iftar sonrasında vergi ödül törenine geçildi.

Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necati Bice, Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın ve Tokat Valisi Dr Ozan Balcı'nın yaptığı selamlama konuşmaları sonrasında ilçedeki gelir ve kurumlar vergisi rekortmenleri il protokolünün elinden ödüllerini aldı. Hayata geçirilen URGE projeleriyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde düzenlenen görkemli törenle ödül de alan Zile Ticaret ve Sanayi Odası'na destek veren ve projede yer alan üye firmalara da onurluk takdimi yapılırken, başarılı projelerin altında imzaları olan Zile TSO Genel Sekreteri Ertuğrul Oğuz Şengör ile Dış Ticaret Uzmanı ve Proje Koordinatörü Tuğba Vural Özyeşil'e de teşekkür onurlukları verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA