ANKARA TOKATLI İŞADAMLARI VE BÜROKRATLAR DERNEĞİ İFTAR SOFRASI

Tokatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneğinin geleneksel hale getirdiği iftar buluşmasına, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Bünyamin Şahin, Tokat Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Ali Çelik, Turhal Kaymakamı Süheyl Uçar, TOGGİAD Başkanı Ender Demirtaş, İşadamları,  STK Başkanları, Üst Düzey Bürokratlar, Ankara, İstanbul, Bursa ve Tokat’tan gelen misafirler katıldı.

Tokatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneği Ceyhun Beken ve yönetiminin misafirleri iftar sonrası duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

İftar Sofrasında buluşan Tokat’lı Bürokratlar adına Mehmet Akıllı, işadamları adına Ahmet Pelit, Dernek Başkanı  Ceyhun Beken, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat E. Recai Akyel, TOGGİAD Başkanı Ender Demirtaş, Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Bünyamin Şahin, Tokat Ticaret ve Sanayi Oda Başkanı Ali Çelik, söz alarak birlik ve beraberlik iftarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Tokatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneği Ceyhun Beken “ Her yıl gelenekselleşen iftar programında Tokatlı Bürokratlar ve İş Adamları olarak Ankara’da bir araya geliyoruz. Bu yüksek katılım için için hepinize teşekkür ederim. Ankara’da başkentimizde bu gün Tokat’lıların sesini yükselttik. Maksadımız birliğimizi beraberliğimizi yaşatmak istiyoruz. Ankara’da ki Tokat’lıların gücünü, lobisini duyurmak istiyoruz. Tokat’lıların birbirleri ile haberdar olmasını, dertleri ile dertlenmesini, Ankara’dan Tokat’a tüm ilçeleri ile birlikte ne yapılacaksa yapılmasını hedefliyoruz. Biz birlikte bunları yerine getirebiliriz. Bir birbirimizi kıymetlendirerek büyüyebiliriz, dedi.

Tokatlı Bürokratlar ve İş Adamları Derneğinin iftarına yaklaşık 300 kişi katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir