ViP KONFORLU TAKSi
Reklam

ViP KONFORLU TAKSi

6 yıldır taksi şoförlüğü yapan 33 yaşındaki Seyit Ömer Aznik, Tokat'ta ilk kez VİP taksi hizmetini başlattı. Taksi şoförü, müşterilerine internet, televizyon, film, gazete, soğuk ve sıcak içecek ikramında bulunuyor

12 Ağustos 2017 - 09:15

Kent merkezinde özel bir taksi durağında 6 yıldır taksicilik yapan Seyit Ömer Aznik, VİP taksi hizmetini başlattı. 6 ay önce VİP hizmetini vermeye başlayan Aznik, müşterilerine internet, televizyon, film, gazete, soğuk ve sıcak içecek ikramında bulunuyor.
Taksicilik mesleğinin emekli işi olmadığını göstermek için işini geliştirdiğini söyleyen Seyit Ömer Aznik, ''İnsanların kendilerini değerli hissetmeleri lazım. Yaptığınız işi mutlaka geliştirmelisiniz. Hizmet olarak internet, soğuk ve sıcak içecekler, günlük gazeteler, uzun yollarda film izletebiliyoruz. Bir uçakta ya da şehirlerarası otobüs firmalarında hangi hizmetler veriliyorsa aynı şekilde VİP taksiden de alabiliyorsunuz. Tarifemiz ise diğer taksiler ile aynı ek olarak hiçbir ücret almıyoruz. Müşterilere verdiğim hizmette sınır tanımıyorum. Onların rahat, konforlu bir yolculuk yapmaları için elimden gelen tüm imkanları kendilerine sunmaya çalışıyorum. Müşterilerimizin memnuniyeti benim için çok önemli. 'Nereye gidiyoruz' demeden 'Ne içersiniz' diye soruyorum'' ifadelerini kullandı.
Taksiyi kullanan müşteriler de kentte böyle bir hizmetin uygulamaya geçmesinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x