google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Yangınzede aileye Hızır gibi yardım eli

Yangınzede aileye Hızır gibi yardım eli

Erbaa’da geçtiğimiz günlerde çıkan yangında evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımıza Sosyal Destek Hızır Tokat kapsamında yardım eli uzatıldı.

13 Aralık 2019 - 11:55

Yangında mağdur olan Kadir Ay’ı ve ailesini makamında misafir eden Vali Dr. Ozan Balcı, yangında evleri zarar gören üç aileye gereken yardımın yapılacağını söyledi. 


Kadir Ay, Şükrü Eselli ve Zülfikar Karakaş’ın zarar gören tüm eşyalarının Sosyal Destek Hızır Tokat projesi kapsamında alınacağını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, ailelere geçmiş olsun dileklerini iletti. 


Vali Dr. Ozan Balcı, Sosyal Destek Hızır Tokat’ın ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın her zaman yanında olduğunu belirterek,  “Vatandaşlarımızın dertlerini dert olarak kabul ediyoruz, problemlerini yüreğimizde hissediyoruz. Ekip olarak devletimizin bütün imkanlarını kullanarak, sizlerin problemlerinizi çözmek için çalışıyoruz." dedi.


4 Aralık’ta Ahmet Yesevi Mahallesi Kirazlık Caddesinde, Kadir Ay'a ait 3 katlı evin odunluğunda çıkan yangının  büyüyerek bitişikteki Şükrü Ekselli ve Zülfikar Karakaş'a ait evlere de sıçraması sonucu 3 ev zarar görmüştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
17 YAŞINDAKİ GENÇ DAHİ PROJELERİNE DESTEK BEKLİYOR
17 YAŞINDAKİ GENÇ DAHİ PROJELERİNE DESTEK BEKLİYOR
TOKAT'IN KIRMIZI BÖLGE OLMASINDA CENAZE VE DÜĞÜNLERİN ETKİSİ BÜYÜK
TOKAT'IN KIRMIZI BÖLGE OLMASINDA CENAZE VE DÜĞÜNLERİN ETKİSİ...