YKS adaylarına başarı

YKS adaylarına başarı

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na ilişkin öğrencilere tavsiyelerde bulunarak başarılar diledi

30 Haziran 2018 - 00:00 - Güncelleme: 30 Haziran 2018 - 15:34

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, birinci oturumu bugün, ikinci oturumu 1 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavına girecek öğrencilere başarı diledi.Başkan Bekler, sınava hazırlanmanın yanı sıra moral ve motivasyonun yüksek tutulmasının da başarıya giden yolda önemli bir etken olduğunu vurguladı.

Bekler, ""Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız yani sizler ve aileleriniz için çok önemli bir sınav. Eğitim hayatınızın en önemli dönemi ve tamamlayıcısı olacak olan üniversiteye ilk adımı atmak için vereceğiniz bu ilk sınavın heyecanını sizlerle birlikte ben de paylaşıyorum. Çocuklarımız, öğrencilerimiz yani sizler bizim geleceğimizsiniz. Çünkü hayattaki en büyük yatırım sizlersiniz. Artık sizler bu sınavla geleceğinizi kendi yetenekleriniz, becerileriniz doğrultusunda yine kendiniz belirleyeceksiniz. Üniversiteyle birlikte eğitiminizin kalitesini yükseltecek, yarınlara daha güvenle bakacaksınız" dedi.

     

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x