google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Yol çalışmaları aralıksız devam ediyor

Yol çalışmaları aralıksız devam ediyor

Yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında, Erbaa Belediyesi ekipleri gece mesai çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

05 Ekim 2020 - 10:16

Erbaa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Şafak Tekman organizesinde hız kazanırken, ekipler gündüz çalışmalarının yanı sıra gece mesaisine de başladı. Cumhuriyet mahallesi Alişan Diktaş Cadedesindeki yolda asfalt öncesi filler serim ve sıkıştırma çalışmalarına başladı. Ekipler bu yolda filler serim ve sıkıştırma çalışmalarının ardından asfalt kaplama çalışmalarını da tamamlayarak daha konforlu bir ulaşım imkanı sunacaklar.

"ALİŞAN DİKTAŞ CADDESİ IŞIL IŞIL OLACAK "

Yapımı devam eden Alişan Diktaş Caddesinde ki çalışmayı gece yerinde incelemede bulunan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, " Alişan Diktaş caddesiyle alakalı hazırlıklarımız son hızıyla devam ediyor. Özellikle asfaltı yetiştirme ve esnafımızı mağdur etmeme noktasında ekiplerimiz şuan saat gece dokuz olmasına rağmen yine çalışıyorlar. En kısa sürede asfalt hazırlıkları bitmiş ve çarşamba günü asfaltı dökmüş olacağız. Hiç zaman kaybetmeden de caddenin kuzey tarafındaki kısmına geçip oranında kısa sürede hem kaldırımını, içme suyu hattını, altyapısını hem de bordür taşlarını yolunu yenileyerek Erbaa’mıza yakışır bir şekilde yeni bir görüntüyle burayı revize etmiş olacağız.  Tabii bu caddenin şöyle bir durumu var, çok hareketli, birbirine mahalleleri bağlantılı bir nokta o anlamda buranın şöyle bir durumu var geceleri özellikle çok karanlık oluyordu. Yayaların özellikle geçerken çok sıkıntısı vardı burada o noktada buranın bir an önce bitirip şöyle ışıl ışıl aydınlık bir şekilde Erbaalı hemşehrilerimize kazandıracağız. Ben de buradan bütün ekip arkadaşlarımıza gecenin bu saatinde çalıştıkları için de çok teşekkür ediyorum.'' Dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. DAĞLI'dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. DAĞLI'dan 24 Kasım...
Kapalı ortamlara dikkat!
Kapalı ortamlara dikkat!
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0