YÖNETİCİ SÜSOY, İKİ TAKIMA DA BAŞARILAR DİLEDi

YÖNETİCİ SÜSOY, İKİ TAKIMA DA BAŞARILAR DİLEDi

Spor Müdürümüz Arif Sağdıç, Menemen Belediyespor yöneticisi İzzet Süsoy’la konuştu.

14 Eylül 2018 - 00:59

Menemen belediye spor yöneticisi İzzet Süsoy, “Önce babamın ve annemin ili olan Karadeniz’in şirin ili Tokat’a İzmir Menemen’den kucak dolusu selamlar. Sözlerimin başında beni siz değerli hemşerilerimle tanıştıran Tokat haber gazetesi Spor Müdürü Arif Sağdıç dostuma teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine başladı.
Menemen Belediyespor yöneticisi Süsoy, “Babam Artova ilçesinden annem ise Niksar ilçesinden.Annemin babası ise Niksar eşraflarından 1904 doğumlu Hamdi Yurdakul’du. Amcam ise Mehmet Süsoy amcam Pazar ilçesinde okul müdürlüğü yaptı ve iki ay önce hakkın rahmetine kavuştu. Tokat hfaber gazetesi olarak bizde merhum Mehmet amcaya Allah’tan rahmet diliyoruz. Yönetici Süsoy şimdi hemşerilerimin aklına şu soru  gelir. Ercan hoca ile akrabamı derler hayır keşke akrabam olsa. Değerli hocamla çok tanışmak isterdim ama işlerimin yoğunluğundan dolayı gelemiyorum. İzzet Süsoy benim aile tarafım Tokatlı ama ben Ankara’da dünyaya gelmişim. Üniversiteyi İzmir’de okudum yirmi beş yıldır Menemen’de yaşıyorum. Evliyim iki çocuğum var onları vatana millete hayırlı insanlar yetiştirmeye çalışıyorum. Dokuz yıl Menemen ticaret odasında yöneticilik yaptım son beş aydır da ticaret odasının başkanlığını yapıyorum. Başkanım birazda spor,a gelelim  futbol oynadınız,mı. Hayır futbol oynamadım ama kulüp yöneticiliği yapıyorum. Şuan Menemen belediye spor takımında yöneticilik yapıyorum. Takımınızın hedefini bizimle paylaşırmısın. Bizim takım olarak bu sezon hedefimiz bir üst lig olarak belirledik. Takımı ülkemizde futbolunu liglerde kabul ettiren başarılı bir hocamıza teslim ettik. Şu an takımımız ligin zirvesinde ama biz bu zirveyi ligin sonundu görmek istiyoruz. İnşallah Menemen belediye spor takımı bunu yapacak güçtedir.  Bizler yöneticiler olarak hocamız Suat Kaya hocanın yanındayız bizim görevimiz takımı yönetmek onun görevi sahada takımın başarısı için çalışmaktır. Suat hoca gerçekten kaliteli bir insan kendisine başarılar diliyorum” dedi.

Menemen Belediyespor yöneticisi İzzet Süsoy, sözlerine son verirken; “Tokat ticaret odası başkanı ve Niksar ticaret odası başkanı ile tanışmak istiyorum. Tüm Tokat,lı hemşerilerimin yolu İzmir,e ve Menemene düşerse kapım her hemşerime sonuna kadar açık olacak. Ligin ikinci yarısında Kendi şehrimin tamımı Tokat spor takımını ve yöneticisi olduğum Menemen belediye spor takımını birlikte ağırlayacağım. Pazar günü Tokat,a oynanacak olan ligin zor maçında önce sahada ve saha dışında dostluk kazansın. Maçta  iyi oynayan takımın kazanmasını arzu ediyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kebap tartışmasına tuz serptiler
Kebap tartışmasına tuz serptiler
Sağanak yağış sele dönüştü
Sağanak yağış sele dönüştü