ZİLE BELEDİYESPOR KOLAY LOKMA OLYAYACAK

ZİLE BELEDİYESPOR KOLAY LOKMA OLYAYACAK

Topçamspor - Almusspor maçında tribünde görülmeyen gizli bir casus vardı. Topçamspor’la aynı gurupta yer alan Zile Belediyespor takımının Teknik Sorumlu hocası Harun Bozdağ’da maçı izleyenler arasındaydı.

19 Kasım 2019 - 10:08

Topçamspor – Almusspor maçını tribünden izleyen Harun hoca, bu haftaki rakipleri Topçamspor takımı için bol bol not tuttu.

Biz de Harun hocanın maç soru görüşlerini aldık. Bozdağ, maçtan sonra şunları söyledi: “Zile Belediyespor futbol takımı olarak lige genç bir kadro ile başladık. Şu anki konumumuzda gayet iyi gidiyor amaç Zile futboluna yatırım yapmak. Şu an takımın yaş ortalaması 18- 19- yaş ortalaması ile mücadele ediyoruz. Tokat amatör lig varsa Zile Belediyespor takımı bu ligde ya bir ya ikinci sırada adı olmalı. Bizde gençlerimize futbolda takımda şans veriyoruz. Bugün Topçamspor - Almusspor maçı vardı. Haftaya Topçamspor takımı Zile’ye gelecek. Biz de rakibimizi izlemek ve gerekli analizlerimizi yapmak için bu maça geldik. Hangi adamları hangi mevkilerde daha iyi diye izledik. Bize karşı sahada ne yaparlar nasıl bir önlem alırız dedik. Bu rakibe karşı hangi futbolumuzu oynarız diye hesap yaptık. Tokat amatör bu sene biraz daha hareketli oluyor bol gollü maçlar oynanıyor. Takımlarımızın başarısı için her sene kalitenin artması gerekiyor. Bizim amacımız genç futbolcuların profesyonel olması için elimizden gelenin en iyisini yapmak olmalı. Genç futbolcuların bu liglerde kalarak mücadele etmelerini istemiyoruz. Onların önlerini açıp futbol bilgilerimizi onlara sunmak istiyoruz. Hocalar olarak biz bir birimize saygı sevgiyi yaparsak futbolcularda sahada aynı sevgiyi saygıyı kendilerine yaparlar. Yani Zile Belediye spor olarak yeşil sahalarda kolay lokma değiliz rakiplerimiz bunu bilsinler. Takımı yeni yeni topladık iyi bir ivme yakalıyoruz. İnşallah play oflarda daha iyi bir Zile Belediye spor takımını sporseverlere izlettireceğiz. Şu an takımda 23 tane sporcumun hepsi de Zileli. Yani Üniversite sınavına hazırlanan lise okuyan sporcuların hepside ilçenin öz çocukları. Genç bir takımız. Belki de Tokat amatör kümenin en genç takımlarından biriyiz. Şuan söyleye bilirim Tokat amatör kümenin A. Takım hocalarından en genç olanı belki de benim. Sporcularımın bilgileri benim bilgilerim ve becerileri mental açıdan bir şeyler öğretmeye çalışıyoruz. Başarılı olacağımıza gerçekten inanıyorum. Zile Belediye spor olarak bir yerlere geleceğimize inanıyorum. Bizlere Tokat Haber Gazetesine böyle bir röportaj hakkı verdiği için çok teşekkür ediyorum.”

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Reşadiye'de bir köye daha karantina
Reşadiye'de bir köye daha karantina