Zile’de 15 Temmuz toplantısı

Zile’de 15 Temmuz toplantısı

Zile’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü anmak ve program akışını belirlemek için Zile Öğretmenevi Toplantı Salonunda Kaymakam Adnan Tezcan başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

11 Temmuz 2018 - 00:54

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı Hazırlama Komitesi” ikinci toplantısını Zile Öğretmenevi toplantı salonunda Zile Kaymakamı Adnan Tezcan Başkanlığında, Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erhan Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Öcal, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Fikret Uysal, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Rıza Bozdemir, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Ziraatcı, İyi Parti İlçe Başkanlığını Temsilen Z.Binnur Erdoğmuş, Saadet Partisi İlçe Başkanı Nihat Utaş, İlçe Müftüsü İdris Özarslan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Adnan Bayraktar, Gençlik Hizmetleri Müdürü Murat Peşmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Abdullah Tosun, Orman İşletme Şefi İrfan Ertekin,  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı V. Necati Bice, Ziraat Odası Başkanlığı Temsilen Harun Yüksel, Ticaret Başkanı Borsasını Temsilen Ö. Faruk Önkuzu, Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Başkanlığını Temsilen Ahmet Bal, Zile Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Himmet Atakol’un katılımı ile gerçekleşti.

Kaymakam Adnan Tezcan; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı Hazırlama Komitesinin toplantısına katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
"Bu sevgi seli Erbaa'yı alır"