Zile’de başkanlık koltuğu Defne’nin

Zile’de başkanlık koltuğu Defne’nin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 99. Yılında Zile Belediyesi makam koltuğu Atiye Bekir Dinçerler İlkokulu öğrencisi Defne Ceyhan’a teslim edildi.

23 Nisan 2019 - 12:14

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın’ın makam koltuğuna oturan temsili Başkan Ceyhan, Çevre ve Temizlik İşleri Müdürü Şükrü Demir’i arayarak, Atiye Bekir Dinçerler İlkokulunda düzenlenecek 23 Nisan etkinliği için 500 sandalye gönderilmesi talimatını verdi.

İlk projesi olarak kütüphanedeki kitap sayılarını artıracağını söyleyen temsili Zile Belediye Başkanı Defne Ceyhan, “Öncelikle tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Bize bu bayramı hediye eden Yüce Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz sevgi ve saygılarımızı yolluyoruz. Makamda olmaktan dolayı çok mutluyum. Bugün okul bahçelerinin temizliğini gerçekleştireceğim.” şeklinde konuşan başkan Ceyhan, Sosyal projelere önem vereceklerini belirterek, “Kütüphanelerimizde bulunan kitap sayılarını artıracağız. Çocukların sosyalleşmeleri için çocuk koroları, çocuk tiyatroları ve etkinlikler düzenleyeceğiz. Tüm spor alanında etkinlikler düzenleyeceğiz. Yüzme havuzu ve buz paten pişti yapmak istiyoruz.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x