google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Zile Ticaret Borsası’ndan kitap bağışı

Zile Ticaret Borsası’ndan kitap bağışı

Adalet Bakanlığı Zile M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü bünyesinde yeni açılan Açık Ceza İnfaz Kurumu Kütüphanesinin kitap temini çalışmalarına destek olmak,  hükümlü ve tutukluların okuma alışkanlıklarının gelişimine ve topluma faydalı bireyler olmalarına yardımcı olmak amacıyla, Zile Ticaret Borsası Başkanlığı tarafından kitap bağışı yapıldı.

06 Nisan 2021 - 01:38

Çeşitli kategorideki kitap setleri; Borsa Başkanı Muammer Teke, Yönetim Kurulu Üyemiz Ali Boyraz ve Genel Sekreteri Ömer Faruk Önkuzu’dan oluşan heyetle Cumhuriyet Başsavcısı Abdullah Amanvermez nezaretinde teslim edildi. Teslim sırasında Cumhuriyet Savcısı Ahmet Tarık Bayer, Kurum Müdürü Hacı Mol ve Kurum Öğretmeni Hacı Süer hazır bulundular.

Borsa Başkanı Teke; “Kitap yaşamdır, kitaplarla baş başa kalmak, en huzurlu ve bir kadar da kıymetli anlardan biridir ve kitabı hissedebileceğiniz en değerli mekânlar ise kütüphanelerdir. Borsa Başkanlığımızın almış olduğu karar çerçevesinde, hükümlü ve tutuklu vatandaşlarımızın okuma alışkanlıklarını geliştirmek   ve bireylerin toplumumuz için faydalı olabilmesine kaktı sunmak adına kitap bağışlamanın mutluluğu içerisindeyiz” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOKAT SAĞLIK KURULUŞLARINDA
TOKAT SAĞLIK KURULUŞLARINDA "YEMEK" GARABETİ
OZAN DİREN, MEYED’İN BAŞINA GEÇTİ
OZAN DİREN, MEYED’İN BAŞINA GEÇTİ